Amorgos uz Milos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Amorgos uz Milos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amorgos līdz Milos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Amorgos uz Milos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amorgos lai Miloš prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amorgos uz Milos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amorgos

Amorgos salas faktiski ir 2 porti, lai gan ir salīdzinoši neliels, kas atrodas Katapola dienvidos un Aeigli ziemeļos. Amorgos ir austrumu no populārākajiem Kiklādu salas Grieķijā. Kaut arī pilna dabas brīnumiem, piemēram, tās zelta pludmales un fantastisku skatu uz kalniem, Amorgos Town ir pazīstama arī ar savām skaistajām baznīcām, jo īpaši, ka Agios Georgios, un Bizantijas klostera Panagia Chozoviotissa kas dominē centru pilsētas.

No abām ostas Amorgos, tas ir viegli nokļūt uz citām salas daļām, kur var atrast neticami romiešu drupas un Mycenaean kapenes, kā arī tipiski grieķu whitewashed mājas ciematos un neskarta, un varbūt neizpētīta, jomas laukos.

Par Milos

Daži no interesantām vietām Milos ir Milos alas, katakombas Milos, mineraloģijas muzejs, sēra raktuvēs, seno Milos teātra un venēciešu pili.

Milos vispār ir ļoti notiek vieta ar daudziem restorāniem, krodziņi, bāri un diskotēkas visā salā, kas piedāvā dažas no finest pārtikas un grieķu un gardumi kopā ar dažādiem veikaliem, kurā jūs varat atrast visas lietas jūs var būt nepieciešams, lai jūsu brīvdienas.

Milos ir pazīstama visā pasaulē slaveno statuju Venēras atrodams šeit un šobrīd stāv Luvras muzejā Parīzē. Milos ir pazīstama kā "salas krāsās", jo tās krāsains ainavas sarkano, brūno un balto akmeņainu veidojumi apvienojumā ar skaistu zilu jūru un krāsains savvaļas floru.

Milos ir joma, par izcilu dabas skaistumu ar dažiem fantastisks zelta smilšu pludmalēm un burvīgs maz ciematos. Milos galvenokārt akmeņaina ainava, jo tā vulkānisko izcelsmi, bet piedāvā daudz lietas redzēt un darīt.