Amorgos uz Koufonissi Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Amorgos uz Koufonissi prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amorgos līdz Koufonissi. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Amorgos lai Koufonissi maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amorgos lai Koufonissi prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amorgos lai Koufonissi ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amorgos

Amorgos salas faktiski ir 2 porti, lai gan ir salīdzinoši neliels, kas atrodas Katapola dienvidos un Aeigli ziemeļos. Amorgos ir austrumu no populārākajiem Kiklādu salas Grieķijā. Kaut arī pilna dabas brīnumiem, piemēram, tās zelta pludmales un fantastisku skatu uz kalniem, Amorgos Town ir pazīstama arī ar savām skaistajām baznīcām, jo īpaši, ka Agios Georgios, un Bizantijas klostera Panagia Chozoviotissa kas dominē centru pilsētas.

No abām ostas Amorgos, tas ir viegli nokļūt uz citām salas daļām, kur var atrast neticami romiešu drupas un Mycenaean kapenes, kā arī tipiski grieķu whitewashed mājas ciematos un neskarta, un varbūt neizpētīta, jomas laukos.

Par Koufonissi

Koufonissi sala ir par pludmales; katrs esot atšķirīgs savā individuālā veidā, vai tas ir Pori pludmale piedzīvojumu veidu - tas ir ideāls klints lekt - vai Noslēgti Italiisa pludmales, kur var atpūsties gandrīz pilnīgu mieru. Jūs varat saņemt prāmjus no Koufonissi visā salu un kontinentālo Grieķiju, rezervēt pa AFerry

Koufonissia ostas sevi, jums ir sabojāt par izvēli, ja vēlaties izmēģināt kādu ūdens sportu. Vēja sērfošanu, strūklas slēpošana un ūdens slēpošana ir tikai trīs no plašs piedāvāto uz salas. Izņemot to, ka vienmēr ir apsolījums zveju, salu "galvenais ienākumu avots. Jūs varat viegli noķert savu vakariņas dzidru Vidusjūras jūrās. Ja jūs iedomātā notiek jūnija beigās, dodieties uz `Zvejnieka svētki" pie pašas ostas, ka daudzi saka, ir unikāla Cycladean pieredzi!