Amorgos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Amorgos ir vistālāk Austrumos atrodas Kiklādu salu ķēdi un piedāvā saites uz citām salām ķēdē un kontinentālo Grieķiju. Regulāri braucieni tiek darbināti ar Blue Star Ferries un Anek Lines, kurus jūs varat pasūtīt ar AFerry

  • Amorgos Prāmji
  • Amorgos Prāmji
  • Amorgos Prāmji

Prāmji uz un no Amorgos

Anek ir flotes 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi visu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu, tostarp aviokompāniju stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un naktsklubu. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka thereâ ir divi ostās Amorgos. Viens Katapola un otru Aegiali. Kuru portu jūs izmantojat būs atkarīga no prāmju kompānijas un maršruta esat lietojis.

Par Amorgos

Amorgos salas faktiski ir 2 porti, lai gan ir salīdzinoši neliels, kas atrodas Katapola dienvidos un Aeigli ziemeļos. Amorgos ir austrumu no populārākajiem Kiklādu salas Grieķijā. Kaut arī pilna dabas brīnumiem, piemēram, tās zelta pludmales un fantastisku skatu uz kalniem, Amorgos Town ir pazīstama arī ar savām skaistajām baznīcām, jo īpaši, ka Agios Georgios, un Bizantijas klostera Panagia Chozoviotissa kas dominē centru pilsētas.

No abām ostas Amorgos, tas ir viegli nokļūt uz citām salas daļām, kur var atrast neticami romiešu drupas un Mycenaean kapenes, kā arī tipiski grieķu whitewashed mājas ciematos un neskarta, un varbūt neizpētīta, jomas laukos.

Amorgos ostas

Ar visu uzņēmējas savienojumu un regulāru reisu starp salas Amorgos, citu Kiklādu salās un Grieķijas cietzemi, Amorgos ir aizņemts transporta mezgls. Ir iespējams rezervēt ar AFerry Visi šie braucieni

Amorgos ostu iekārtām

Ir divi porti ir Amorgos; Katapola un Aegiali, abi ir mazi, un ir maz, kā pakalpojumu, bet gan vietējās pilsētās ir labi sasniedzams. In Katapola Piemēram ir restorāni, lielveikali, apmaiņas birojs, bankomāts un auto un motociklu noma.

Nokļūšana Ferry

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir divi ostās Amorgos. Viens Katapola un otru Aegiali. Kuru portu jūs izmantojat būs atkarīga no prāmju kompānijas un maršruta esat lietojis.

Ir neregulāra autobusu pakalpojumu no Amorgos Town līdz Katapolaa un Aegiali vasarā.

Ir ceļu saites visā valstī, tāpēc ir samērā viegli ceļot ar automašīnu no vienas vietas uz citu.

Amorgos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses