AML Prāmji

AML Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt AML (Āfrika Maroka Link) prāmi uz Spāniju un Maroku. AML ir kopuzņēmums starp krastā BMCE un grieķu kuģniecības grupas Atikas. AFerry vienmēr lētas cenas AML un jaunākās īpašos piedāvājumus.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt AML Ferries uz Alhesirasas un Tanger Med. Skatīt zemāk jaunāko AML Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Check-in is at least 2 hours prior to departure for all passengers.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

AML Prāmji Maršruti

   AML Prāmji Fleet un borta līdzekļus

   Āfrika Maroka Link flote sastāv no divām kruīza kuģiem - uz Diagoras un El. Venizelos . Abi kuģi var sasniegt ātrumu, kas pārsniedz 20 mezglus.

   kuģa, jūs atradīsiet bāri, kas piedāvā izvēli karsto un auksto dzērienu, svaigi maltās kafijas un gardas uzkodas. Ja jūs vēlaties kaut ko būtisku, apmeklējiet pašapkalpošanās restorānu un izvēlēties svaigi pagatavotu ēdienu, kraukšķīgus salātus un kārdinošiem desertiem.

   Borta iepirkšanās ir viens no izceļ ceļojot ar AML. Ar plašu objektiem, kas pieejami, ieskaitot apģērbu, rotaslietas, kosmētiku, grieķu delikateses un Šveices šokolādes, tas nebūs grūti baudīt kādu mazumtirdzniecības terapiju brauciena laikā.

   Vai jūs pasūtīt AML prāmjus Algeciras vai Tanger Med, jūs zināt, ka jums ir daudz no AFerry.