Amalfi uz Salerno Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Amalfi līdz Salerno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amalfi līdz Salerno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Amalfi uz Salerno maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amalfi līdz Salerno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amalfi līdz Salerno, ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amalfi

Līdz zemestrīces 1343, Amalfi bija jūras Powerhouse. Diemžēl, ir maz pierādījumu par šo šodien, jo lielākā daļa no vecpilsētas, un tā ir apdzīvotākā slaidu ūdenī. Kas ir palicis, ir dīvaini pilsēta ar ikonisko piekrastes un skaistu ostu.

Viena no pirmajām lietām, jūs ievērosiet, kad jūs piestās Amalfi ir lielisks zvanu tornis Amalfi katedrāle. Ēka ir veltīta Saint Andrew, un ir pārkārtoti vairākas reizes vairāk nekā simtiem gadu ar ietekmēm no romiešu, bizantiešu, gotikas un baroka arhitektūru.

Amalfi ir viena no lielākajām pilsētām uz Amalfi piekrastē. Jūs varat pastaigāties pa laukumu un pa gājēju ielām ar daudziem restorāniem un suvenīru veikalos.

Par Salerno

Salerno ir pilsēta Itālijas reģionā Kampānijā, uz Amalfi piekrastē. Salerno labumu no siltā, Vidusjūras klimats un tas ir viens no saulainākajā pilsētā Itālijā.

Salerno tika dibināta kā romiešu kolonijas 194 Britu Kolumbijā un ir visā vēsturē, ko aizņem goti, bizantieši, Langobards un Normans. Šodien Salerno ir galvenais pilsētas Amalfi piekrastē, un ir dzīva ostas pilsēta ar daudz ko redzēt un darīt.

Salerno ir daudzas skaistas apskates vietas un atrakcijas, lai saglabātu apmeklētāju izklaidē. Pilsēta tiek ignorēti Castello di Arechi un tās skaisto Giardino della Minerva. Pilsētas vecpilsēta ir arī vērts apmeklēt; tā ir kļuvusi par vienu no vislabāk saglabātajām vēsturisko pilsētas centru, un ir pilns ar šaurām ieliņām un slēpto gaiteņiem.

Salerno ir pazīstama ar tās vēsturiskajām un grand baznīcām; Jūs varat atrast daudz brīnišķīgu piemēru smalkas arhitektūras un mākslas ietvaros baznīcu Salerno. Salerno katedrāle dominē pilsētu, un ir populārs tūrisma objekts. Atrodoties Salerno vecpilsētā, katedrāle ir zvanu tornis un tā ir atpūtas vieta Sv Mateja evaņģēlists. Vēl baznīca vērts apmeklēt ir Chiesa di San Giorgio, skaista baroka baznīcas daudzās slavenās gleznas un freskas. Lai redzētu turpmākos piemērus reliģiskās mākslas, apmeklējiet Museo Diocesano di Salerno, kas atrodas netālu no katedrāles.

Citas atrakcijas ietver pilsētas izsmalcinātus muzeju, no arheoloģijas muzejs ar savu slaveno galvu Apollo, līdz Museo Didattico della Scuola Medica Salernitana, kurā atrodas daudzi svarīgus dokumentus no Schola Medica Salernitana, pirmais universitātes medicīnas dibināts Salerno 9. gadsimtā.