Amalfi uz Positano Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Amalfi uz Positano prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amalfi līdz Positano. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Amalfi uz Positano maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amalfi uz Positano prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amalfi Positano ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amalfi

Līdz zemestrīces 1343, Amalfi bija jūras Powerhouse. Diemžēl, ir maz pierādījumu par šo šodien, jo lielākā daļa no vecpilsētas, un tā ir apdzīvotākā slaidu ūdenī. Kas ir palicis, ir dīvaini pilsēta ar ikonisko piekrastes un skaistu ostu.

Viena no pirmajām lietām, jūs ievērosiet, kad jūs piestās Amalfi ir lielisks zvanu tornis Amalfi katedrāle. Ēka ir veltīta Saint Andrew, un ir pārkārtoti vairākas reizes vairāk nekā simtiem gadu ar ietekmēm no romiešu, bizantiešu, gotikas un baroka arhitektūru.

Amalfi ir viena no lielākajām pilsētām uz Amalfi piekrastē. Jūs varat pastaigāties pa laukumu un pa gājēju ielām ar daudziem restorāniem un suvenīru veikalos.

Par Positano

Atrodas uz malām nacionālā parka Mons Cūceņu ģints uz Amalfi piekrastē. Tas ir apdullināšanu ciems ar krāsainām ēkas, kas celtas augstu uz kalniem. Pilsētā ir šauras ielas, kas palīdz uzturēt pilsētu ēnains un vēsākas.

Jums būs iespēja izvēlēties, pludmales, lai dotos uz, tostarp Marina Grande pludmales, kas ir populārs ar bagātajiem un slavens, un piedāvā dažādas restorāniem un viesnīcām. Par klusāku pieredzi, dodies uz Fornillo, Positano ir citas pludmales.

Positano ir labi pie durvīm skaisto nacionālā parka Mons Cūceņu ģints. Tas ir pārgājienu paradīze, kas piedāvā visplašāko takas Apenīnu kalniem un skaistiem skatiem!