Amalfi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Amalfi ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Amalfi Positano un Salerno.

Amalfi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Amalfi kuras ekspluatē pēc Travelmar. Kad jūs meklēt prāmi uz Amalfi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Amalfi prāmji ar Travelmar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Amalfi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Amalfi Prāmji
  • Amalfi Prāmji
  • Amalfi Prāmji

Par Amalfi

Amalfi ir neliela pilsētiņa Amalfi piekrastē Itālijā. Sakarā ar zemestrīces 1343, lielākā daļa no vecpilsētas ieslīdēja jūrā, atstājot ikonisku akmeņainu piekrasti. Par Amalfi paliekas aptver nelielu teritoriju, ko var viegli gāja viena gala līdz otram 20 minūšu laikā. Prāmji no Amalfi burāt līdz Amalfi Coast ar Salerno un Positano, un pāri uz Kapri salu.

Līdz zemestrīces 1343, Amalfi bija jūras Powerhouse. Diemžēl, ir maz pierādījumu par šo šodien, jo lielākā daļa no vecpilsētas, un tā ir apdzīvotākā slaidu ūdenī. Kas ir palicis, ir dīvaini pilsēta ar ikonisko piekrastes un skaistu ostu.

Viena no pirmajām lietām, jūs ievērosiet, kad jūs piestās Amalfi ir lielisks zvanu tornis Amalfi katedrāles. Ēka ir veltīta Saint Andrew, un ir pārkārtoti vairākas reizes simtiem gadu ar ietekmēm no romiešu, bizantiešu, gotikas un baroka arhitektūru.

Amalfi ir viena no lielākajām pilsētām uz Amalfi piekrastē. Jūs varat pastaigāties pa laukumu un pa gājēju ielām ar daudziem restorāniem un suvenīru veikalos.

Prāmji uz un no Amalfi

Navlib vada floti 10 hydro-piedzen sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz Amalfi piekrasti.

Travelmar kuģi var sasniegt ātrumu līdz 18 mezgliem, un ir atvērta klāja sēdvietu, kas ļauj jums, lai kruīza stilā un uzņemt skatu uz Amalfi piekrastē.

Amalfi osta

Amalfi centrā Amalfi Coast, satriecošu kalnainā krasta veido daļēji no zemestrīces. Teritorija piedāvā lielu izvēli restorāniem, bāriem, veikaliem un Navlib, jūs varat doties tālāk uz augšu krastu uz Salerno un Positano. Grāmatu prāmji uz Amalfi tepat ar AFerry.

Amalfi ostas iekārtām

Amalfi pilsēta ir izveidojusi klinšainu piekrasti ap ostu. Tas ir tikai īsa gājiena attālumā atrast restorānus un veikalus.

Darba Amalfi

Navlib darbojas prāmju satiksmi uz augšu un uz leju, Amalfi piekrastē, un tas bieži vien ir ātrāk, nekā ceļojot ar automašīnu. Prāmju satiksmi savieno Amalfi uz Salerno, kas tieši Eurostar savienojumus.

Ceļošana ar automašīnu Amalfi ir neaizmirstama pieredze, bet grūti vienu. Ceļi ir vējains, šauras un klints karājas padarīt sarežģītu disku, tomēr ir daži apdullināšanu viedokli no jomām Amalfi jūs nebūtu iespējams sasniegt bez auto.

Amalfi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Amalfi, Amalfi Coast, Italy

Travelmar

Molo Pennello, , 84011 Amalfi SA, Italy