Amalfi uz Capri Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Amalfi līdz Kapri prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Amalfi uz Kapri. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Amalfi uz Kapri, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Amalfi līdz Kapri prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Amalfi Capri ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Amalfi

Līdz zemestrīces 1343, Amalfi bija jūras Powerhouse. Diemžēl, ir maz pierādījumu par šo šodien, jo lielākā daļa no vecpilsētas, un tā ir apdzīvotākā slaidu ūdenī. Kas ir palicis, ir dīvaini pilsēta ar ikonisko piekrastes un skaistu ostu.

Viena no pirmajām lietām, jūs ievērosiet, kad jūs piestās Amalfi ir lielisks zvanu tornis Amalfi katedrāle. Ēka ir veltīta Saint Andrew, un ir pārkārtoti vairākas reizes vairāk nekā simtiem gadu ar ietekmēm no romiešu, bizantiešu, gotikas un baroka arhitektūru.

Amalfi ir viena no lielākajām pilsētām uz Amalfi piekrastē. Jūs varat pastaigāties pa laukumu un pa gājēju ielām ar daudziem restorāniem un suvenīru veikalos.

Par Capri

Kapri ir mērķis-built pastaigām un pārgājieniem. Skaisti dabas takas, no kurām daudzas ir pie uzvarēts dziesmu, ir lielisks veids, kā iepazīt salas dabas skaistumu savā tempā. Veikt daudz ūdens un ērtus apavus, kā jūs varat viegli atrast sev tālu no ērtības.