AlsFærgen Prāmji

AlsFærgen
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

AlsFærgen prāmji savienot divus kultūras dārgakmeņi Baltijas jūru - salām Funenā un Als, kas darbojas ikdienas pakalpojumu no Bojden līdz Fynshav. AFerry vienmēr lētas cenas AlsFærgen Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

AFerry.lv arī prāmju visā Dānijā un pilnīgs diapazons prāmju pakalpojumus Skandināvijas .

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija beidzas 15 minūtes pirms izziņotā izbraukšanas laika.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

AlsFærgen Maršruti

   Uz klāja AlsFærgen prāmjiem

   AlsFærgen šobrīd darbojas viens kuģis starp Bojden un Fynshav, ar M/V Thor Sydfyen . Uz klāja telpas uz šīs modernu, labi aprīkotu prāmi ietver bistro restorāns/kafejnīca, kas pārdod tikko veikts maizītes (dāņu sviestmaizes), uzkodas un karstos un aukstos dzērienus. Ir arī vairākas spēļu laukumu bērniem un ārpus.

   Ārpus uz sauļošanās terases jūs varat baudīt skatu skatu uz dienvidu Funenā arhipelāgu, un, ja jums ir paveicies, jūs varētu pamanīt gan vaļi un cūkdelfīni jūsu braucienam.

   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja AlsFærgen prāmis ar AFerry.

   Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju jūs nepieciešama pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

   Video

   AlsFærgen YouTube Video