Alonissos uz Volos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 krustojumi katru nedēļu
    4 h 50 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Alonissos uz Volos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmju no Alonissos līdz Volos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Alonissos uz Volos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alonissos līdz Volos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alonissos līdz Volos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alonissos

Sporades salu ir zināms par to, ka zaļā un mierīga, un šajā grupā Alonissos ir visvairāk mierīgs - pat busier vasaras mēnešos. Tātad, ja jūs meklējat nesaspringtā atmosfērā Alonissos ir par jums. Crystal skaidri ūdeņi un zaļie priežu koki, kas raksturo šo salu. Un, lai gan mazs vēl ir bagātīgs apmešanās iespējas un izvēles ziņā, kur doties, lai ēst.

sala ir labi piemērota tiem, kas patīk pārgājieni, makšķerēšana, kanoe, vai vienkārši atpūsties. Alonissos ir arī mājvieta Nacionālais jūras parks Alonissos un Ziemeļu Sporades kas bija pirmā jūras parks Grieķijā un šobrīd ir lielākais jūras aizsargājamo teritoriju Eiropā. Daži punkti ir atvērti sabiedrībai, kur var doties peldēties, nirt, un novērot savvaļas dzīvniekiem. Jums nebūs vīlušies.

Par Volos

Volos ir ostas pilsēta Tesālijas uz kontinentālo Grieķiju, apmēram 200 jūdzes uz ziemeļiem no Atēnām. Volos ir moderna pilsēta ar mītiskiem saknēm, bet liels skaits modernām ēkām tika safasēti pēc katastrofālu zemestrīces 1955. gadā, mūsdienu Volos ir veidota uz vietas seno pilsētas Iolcos, dzimtenē mitoloģiskā varoņa Jason un argonauti, kā arī magnēzijs, kas ir ar leģendu ir dzimtene kentauriem. Šodien jūs varat pārgājienā gar "kentauru" ceļš ", vizināties uz vēsturisko Pelion dzelzceļa vai vienkārši baudīt sauli pie krasta.