Alonissos uz Skopelos prāmja

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    30 min
    Saņemt cenu
  • 7 krustojumi katru nedēļu
    30 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Alonissos uz Skopelos prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmju no Alonissos līdz Skopelos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Alonissos uz Skopelos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alonissos uz Skopelos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alonissos uz Skopelos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alonissos

Sporades salu ir zināms par to, ka zaļā un mierīga, un šajā grupā Alonissos ir visvairāk mierīgs - pat busier vasaras mēnešos. Tātad, ja jūs meklējat nesaspringtā atmosfērā Alonissos ir par jums. Crystal skaidri ūdeņi un zaļie priežu koki, kas raksturo šo salu. Un, lai gan mazs vēl ir bagātīgs apmešanās iespējas un izvēles ziņā, kur doties, lai ēst.

sala ir labi piemērota tiem, kas patīk pārgājieni, makšķerēšana, kanoe, vai vienkārši atpūsties. Alonissos ir arī mājvieta Nacionālais jūras parks Alonissos un Ziemeļu Sporades kas bija pirmā jūras parks Grieķijā un šobrīd ir lielākais jūras aizsargājamo teritoriju Eiropā. Daži punkti ir atvērti sabiedrībai, kur var doties peldēties, nirt, un novērot savvaļas dzīvniekiem. Jums nebūs vīlušies.

Par Skopelos

Galvenais pilsēta Skopelos piekrīt salas vārdu, un ir mājvieta lielākajai daļai Skopelos "iedzīvotājiem. Kopējais iedzīvotāju skaits Skopelos ir aptuveni 4700 iedzīvotāju, padarot Skopelos mierīga un mierīga sala, kas ir brīva no masu tūrisma.

Ja jūs apmeklējat Skopelos, veltiet laiku, lai klīst apkārt ciema Glossa, kas atrodas uz ziemeļrietumiem no salas, apmēram 25km no Skopelos pilsētas. GLOSSA ir mājvieta daudzām gleznainām ieliņām un tradicionālo grieķu mājas, kas ļauj jums izbaudīt tradicionālo grieķu dzīvi mierīgā vidē.