Alonissos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Alonissos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Alonissos ar AFerry. Jūs varat izmantot Alonissos ņemt prāmjus ap Sporades salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējos reisus Sporades salu ir pieejami no Alonissos uz Skiathos un Skopelos bet prāmji prom no Sporades salu buru Mantoudi un Volos.

Alonissos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Alonissos darbina ar Anes Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Alonissos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Alonissos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Alonissos prāmji ar Anes Ferries un Hellenic Seaways ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Alonissos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Alonissos Prāmji
  • Alonissos Prāmji
  • Alonissos Prāmji

Par Alonissos

Alonissos, arī uzrakstīti Alonissos vai Alonisos ir mierīgu atmosfēru ar daudzām vecās pasaules grieķu brīvdienu šarmu. Tas ir visklusākais un visvairāk mierīgu no Sporades salu. Jūs neatradīsiet diskotēkas vai bāri šeit. Tikai relaksējošas krodziņi un mierīgie cafes.he Sporades salu ir zināms par to, ka zaļā un mierīga, un šīs grupas Alonissos ir visvairāk mierīgs - pat busier vasaras mēnešos. Tātad, ja jūs meklējat nesaspringtā atmosfērā Alonissos ir par jums. Crystal skaidri ūdeņi un zaļie priežu koki, kas raksturo šo salu. Un, lai gan mazs vēl ir bagātīgs apmešanās iespējas un izvēles ziņā, kur doties, lai ēst.

sala ir labi piemērota tiem, kas patīk pārgājieni, makšķerēšana, kanoe, vai vienkārši atpūsties. Alonissos ir arī mājvieta Nacionālais jūras parks Alonissos un Ziemeļu Sporades kas bija pirmā jūras parks Grieķijā un šobrīd ir lielākais jūras aizsargājamo teritoriju Eiropā. Daži punkti ir atvērti sabiedrībai, kur var doties peldēties, nirt, un novērot savvaļas dzīvniekiem. Jums nebūs vīlušies.

Prāmji uz un no Alonissos

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Kā arī tradicionālo prāmjiem, lai īsākos maršrutos uzņēmums darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt par 50% ātrāk nekā citiem tradicionālajiem kuģiem.

ANES Prāmji ekspluatē floti divi kuģi, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Alonissos, esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša brauciens ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Alonissos ostas

Patitiri ir faktiskais kapitāls un galvenā osta salas Alonissos. Vecais kapitāls tālāk iekšzemē tika sagrauta zemestrīces 1965. Patitiri ir nesen būvēts ciemats ar modernām ēkām. Tas ir labi organizēta un atrodas dabas ostas. Tuvumā ostas, jūs varat atrast lielu izvēli viesnīcām, telpas, tavernas un kafejnīcas.

Alonissos ostas iekārtām

Tā Patitiri ir tikai mazs ciems, ir maz ērtībās ostā pati. Tomēr ir mazi veikali un kafejnīcas atrodas pastaigas attālumā. Informāciju par jūsu prāmja, ja, piemēram, tas darbojas vēlu, parasti var iegūt, pieprasot informāciju no locekļa ostas policijas vai jebkuru vietējo ceļojumu aģentūrā, kur tie parasti ir dzīvu atjauninājumu. Jūs varētu arī atrast iezīmētas atjauninājumus, bet tas nav bieži mazākos salās.

Darba ostai

Osta var sasniegt viegli ar autotransportu vai kājām, un ir labi ceļazīme. Tāpat kā lielākajai daļai mazo Grieķijas salām, tomēr, nav ielu nosaukumi. Tomēr, tas ir ļoti grūti pazust uz salas, kā maza kā Alonissos!

Alonissos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANES Ferries

Port of Alonissos, Alonissos Town, Alonissos Island, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Port of Alonissos, Alonissos Town, Alonissos Island, Sporades, Greece