Almeria uz Meliļu Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    8 h 1 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Getting labāko cenu par jūsu Almeria uz Meliljā prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Almeria uz Meliļā. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Almeria Meliļu maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Almeria uz Melilla prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Almeria Meliļu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Almeria

Šī ir populāra ostas Marokas pilsoņu, kas dzīvo visā Rietumeiropā, lai dotos mājās vasarā un satikties ar draugiem un radiem. Tas ir arī ērtāk cilvēkiem, kas ceļo no Spānijas uz Alžīriju, nekā citām ostām piedāvājumu. Nosaukums Almeria nāk no arābu Al-Mariyat, kas nozīmē "The Mirror no jūras". Almeria pilsēta pati par sevi ir patīkama un lielākoties moderna pilsēta un piedāvā relaksējošu brīvdienu galamērķi, un tā ir bagāta ar vēstures piedāvāt. Almeria piedāvā labu izvēli mākslas galerijām, muzejiem un veikaliem.

Par Meliljā

Melilla, Vidusjūras piekrastē Marokas, kas sākotnēji bija feniķiešu apmetne, un ir visā vēsturē redzējis romiešu, bizantiešu, arābu, Vandal un Kartāgas noteikums. Melilla iekaroja Spānijas 1492. un kopš tā laika ir bijis zem Spānijas administrācijā; tas ir atspoguļots pilsētas parasti Andalūzijas raksturu. Par Meliljā osta ir kļuvusi par svarīgu ostas tirdzniecībai un transportēšanai starp Ziemeļāfriku un Spāniju.

nocietināta Melilla Vecpilsēta, Meliļa la Vieja, ieskauj aizsardzības sienas, un ir maz mainījusies kopš 16. gadsimta. Daži citi interesanti apskates objekti Meliļā ietver Plaza de España laukumu, kuru ieskauj nozīmīgu vietējo ēku, un Zoruah sinagoga. Melilla ir arī dažādus muzejus apmeklēt, tostarp muzeja Arheoloģijas un vēstures un Militārās vēstures muzejs. Melilla ir aptuveni 14 kilometrus uz ziemeļiem no Nador; Nador ir pieejama no Meliljā ar vilcienu.