Almeria Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Almeria Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Almeria ar AFerry. Jūs varat izmantot Almeria veikt prāmjus ap Spānijā, kā arī uz Alžīriju un Maroku. Vietējie pakalpojumi Spānijā ir pieejami no Almerijas Meliļu kamēr prāmji prom no Spānijas buru Ghazaouet, Nador un Oran.

Almeria prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Almeria ir vada Balearia, Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Almeria, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Almeria, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Malagas un Motril, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Almeria prāmji ar Balearia, Naviera Armas Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Almeria būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Almeria Prāmji
  • Almeria Prāmji
  • Almeria Prāmji

Par Almeria

Almeria prāmju osta ir tikai pie viena no lielākajiem autoceļu Spānijā un piedāvā regulāru reisu uz Ziemeļāfriku. Tāpēc nav pārsteigums, ka tā ir prāmju osta izvēle cilvēkiem, kas vēlas doties uz Alžīriju vai Maroku ar Transmediterranea prāmjiem, kuru jūs varat rezervēt pa AFerry. Tas ir populārs ostas Marokas pilsoņu, kas dzīvo visā Rietumeiropā, lai dotos mājās vasarā un satikties ar draugiem un radiem. Tas ir arī ērtāk cilvēkiem, kas ceļo no Spānijas uz Alžīriju, nekā citām ostām piedāvājumu.

Nosaukums Almeria nāk no arābu Al-Mariyat, kas nozīmē "The Mirror no jūras". Almeria pilsēta pati par sevi ir patīkama un lielākoties moderna pilsēta un piedāvā relaksējošu brīvdienu galamērķi, un tā ir bagāta ar vēstures piedāvāt. Almeria piedāvā labu izvēli mākslas galerijām, muzejiem un veikaliem.

Prāmji uz un no Ameria

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Almeria osta

Mājas slavenā Alcabaza cietoksnis Almeria ir slavena vēsturiska osta, kas ir izmantots kā tilts starp Ziemeļāfriku un Dienvideiropā vairāk nekā 1000 gadus. Šodien, jūs joprojām varat pasūtīt prāmjiem šajā vēsturiskajā maršrutā caur AFerry.

Almeria ostu iekārtām

Ir liels slepens gaidīšanas un šķirošanas laukums automašīnām, kas novērš jūs no pārkaršanas. Ir termināļa ēka atvērta 24/7, kurā ietilpst restorāns, kafejnīca un neliels veikals. Ap galvenajā ēkā, ir daži citi restorāni un neliels lielveikals. Karstie un apnicis ceļotāji var gribētu zināt, ka ir arī dušas pieejami.

Nokļūšana Almeria

Almeria ir ērti izvietota tieši pie galvenā Vidusjūras piekrastes ceļu. Tāpēc, jūs varat piekļūt ostas no A7 vai maksas ceļa AP-7. Tas nodrošina vieglu piekļuvi no Barselonas. Ja jums nāk no Madrides, ņem A4 dienvidiem un samazināt pāri uz A7 caur A44 un A92.

Almeria Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Naviera Armas

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima s/n, C.P. 04002, Spain