Almeria uz Alžīriju Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Almeria

Almeria prāmju osta ir tikai pie viena no lielākajiem autoceļu Spānijā un piedāvā regulāru reisu uz Ziemeļāfriku. Tāpēc nav pārsteigums, ka tā ir prāmju osta izvēle cilvēkiem, kas vēlas doties uz Alžīriju vai Maroku ar Transmediterranea prāmjiem, kuru jūs varat rezervēt pa AFerry. Tas ir populārs ostas Marokas pilsoņu, kas dzīvo visā Rietumeiropā, lai dotos mājās vasarā un satikties ar draugiem un radiem. Tas ir arī ērtāk cilvēkiem, kas ceļo no Spānijas uz Alžīriju, nekā citām ostām piedāvājumu.

Nosaukums Almeria nāk no arābu Al-Mariyat, kas nozīmē "The Mirror no jūras". Almeria pilsēta pati par sevi ir patīkama un lielākoties moderna pilsēta un piedāvā relaksējošu brīvdienu galamērķi, un tā ir bagāta ar vēstures piedāvāt. Almeria piedāvā labu izvēli mākslas galerijām, muzejiem un veikaliem.

Par Alžīrija

Alžīrija atrodas Ziemeļāfrikas piekrastē un piedāvā daudzas populāras pludmales kūrorti, piemēram, Oran, Alžīras un Ghazaouet.

Aptuveni 85% no valsts veido Sahāras tuksneša, kas ir mājvieta daudzām nomadu ciltis.

daudzveidīgā daba Alžīrijas ainavu, no apdullināšanu pludmales un piekrastes pilsētām uz Pirmās iespaidīgs Sahāras tuksnesis, piesaista arvien vairāk apmeklētāju valstij katru gadu.

Apmeklējot Alžīrija ir unikāla pieredze, ka jums nebūs aizmirst!

Ir vairāki maršrutiem no Alžīrijas, ka jūs varat rezervēt ar AFerry, ar prāmjiem Spānija un Francija .