Alliford Bay uz Skidegate Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Alliford Bay uz Skidegate prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Alliford līča līdz Skidegate. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Alliford Bay uz Skidegate maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alliford Bay līdz Skidegate prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alliford Bay uz Skidegate ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alliford Bay

Alliford Bay atrodas uz Graham sala ar Moresby sala dēļ dienvidiem British Columbia, Canada. Sala atrodas klajumā ūdens sauc Haida Gvaī. Alliford Bay atrodas aptuveni 15 kilometrus uz rietumiem no Sandspit. konfliktiem, piemēram, WWII Alliford Bay laikā bija mājvieta Karaliskā Kanādas gaisa spēki, un iekārta tika aizdoti, Karaliskā Kanādas Navy. Stacija ir bijusi nozīme, Royal Kanādas Navy radio izlūkošanas darbību pret Japānas un tika slēgts 1945. gadā.

Par Skidegate

Skidegate ir Haida kopiena Haida Gvaī (agrāk Karalienes Šarlotes salas) uz Britu Kolumbijas ziemeļrietumu piekrastē Kanādā. Tā atrodas uz dienvidaustrumu krastā Graham salas, lielākā sala arhipelāgā, un ir ziemeļu termināls prāmju pakalpojumus starp Graham sala un Alliford līcī Moresby Island. Haida mantojuma centrs, kas atrodas uz Skidegate austrumu robežu, ir godalgotās aborigēnu kultūras centru, kas svin vietējo kultūru un mantojumu, savukārt vietējā Spirit Lake Trail ir viegli pastaigas pa mežu, kurā ir arī skatu Spirit Lake, ļaujot jums izjust labāko, Haida Gvaī piedāvāt.