Alilauro Prāmji

Alilauro
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Alilauro prāmis starp kontinentālo Itāliju un Kampānijas arhipelāgā. Alilauro piedāvā sezonas pakalpojums ar līdz pat 11 izlidošanu katrā virzienā katru dienu. Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Alilauro prāmi uz Iskijas un Neapoli. AFerry vienmēr lētas cenas Alilauro prāmjiem un jaunākās īpašos piedāvājumus.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Alilauro Maršruti

   Borta Alilauro prāmjiem

   Alilauro flote veido 11 darbības prāmju, kas ir jauno katamarānu Angelina Lauro tās "kronis dārgakmens". Šis kuģis ir būvēts ar augstas kvalitātes materiāliem, lielu uzmanību pievēršot detaļām saskaņā ar Itālijas kuģu būves tradīcijas un jaunāko tehnoloģiju ierīcēm. Tā spēj pārvadāt līdz 398 pasažieriem ar kreisēšanas ātrumu 40 mezgli.

   šķērsošanas laiks ir tikai 45 minūtes, tāpēc iekārtas uz klāja ir ierobežots. Jūs varēsiet baudīt brīnišķīgu ainavu, kamēr jūs pieeja jūsu likteni!

   Neatkarīgi no prāmja Jūs lietojat no Neapoles līdz Ischia ar Alilauro, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.


   Bagāžas un mājdzīvniekiem

   Katram pasažieris drīkst pārvadāt uz klāja vienu bagāžas vienību, kas ir tā maksimālo izmēru 40 x 30 x 15 (cm) un 5 kg. Jebkura papildu bagāžas vai lieko bagāžu būs jāmaksā ar īpašām likmēm

   Katram pasažierim ir atļauts ņemt vienu mazu, vidēja mīluli uz klāja. suņiem jābūt pavadā un valkā purnu. Var būt nepieciešama mājdzīvnieka pase un veselības sertifikātu. Lai rezervēt mīluli ceļojuma, lūdzu zvaniet mūsu atbalsta komanda , lai pārbaudītu, vai ir brīvas vietas un veikt rezervāciju pa tālruni.