Alicante uz Oran Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    13 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Zemas Alicante uz Oran cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Alikante uz Oran prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Alikantes līdz Oran. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Alicante uz Oran maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alicante uz Oran prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alicante uz Oran ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alicante

Alicante ir ostas pilsēta Spānijas slaveno Costa Blanca, un ir slavens tas ir nakts dzīve un ir kosmopolītisku centru. Jums tiks sabojāt par izvēli, kad runa ir par pārtikas, dzērienu un kultūru. Alikante ir arī mājvieta aizņemts lidostā ar lēti lidojumi uz AK. Apmeklējiet drupas Castillo de Santa Barbara, baudīt sangriju un tapas pa Paseo Explanada de España, vai doties pārgājienā La Ereta Park.

Alicante ir arī lieliskas pludmales, kas ir liels pūķis un vindsērfings. Tas ir arī golfa paradīze ar pārpilnība golfa klubi un golfa kūrortiem, kas piedāvā top iecirtums iespējas.

Par Oran

Oran atrodas ziemeļrietumu Alžīriju, Vidusjūras piekrastē, un tā ir galvaspilsēta Oran provincē. Oran ir bijusi krāsains pagātni, redzot nodarbošanās no spāņu, osmaņu un franču valodā. Šodien Oran ir nozīmīgs tirdzniecības centrs, ar savu starptautisko ostu piedāvā daudz pasažieru un kravas pārvadājumu pakalpojumus.

Oran bagātā vēsture ir atstājis pilsētu ar bagātību vēsturisku un kultūras bagātību, no kuriem slavenākais ir 17.gs. Qasr el-Bey (turpmāk Bey pils). Arī labi vērts apmeklēt, ir Santa Cruz Spānijas baznīcu un pilsētas daudzi muzeji un mošejas.

Oran ir aprīkota ar daudzām iekārtām tūristiem, un ir plašs viesnīcas, kinoteātri, teātri, mākslas centri un restorāni