Alicante uz Alžīriju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Alicante

Alicante ir ostas pilsēta Spānijas slaveno Costa Blanca, un ir slavens tas ir nakts dzīve un ir kosmopolītisku centru. Jums tiks sabojāt par izvēli, kad runa ir par pārtikas, dzērienu un kultūru. Alikante ir arī mājvieta aizņemts lidostā ar lēti lidojumi uz AK. Apmeklējiet drupas Castillo de Santa Barbara, baudīt sangriju un tapas pa Paseo Explanada de España, vai doties pārgājienā La Ereta Park.

Alicante ir arī lieliskas pludmales, kas ir liels pūķis un vindsērfings. Tas ir arī golfa paradīze ar pārpilnība golfa klubi un golfa kūrortiem, kas piedāvā top iecirtums iespējas.

Par Alžīrija

Alžīrija atrodas Ziemeļāfrikas piekrastē un piedāvā daudzas populāras pludmales kūrorti, piemēram, Oran, Alžīras un Ghazaouet.

Aptuveni 85% no valsts veido Sahāras tuksneša, kas ir mājvieta daudzām nomadu ciltis.

daudzveidīgā daba Alžīrijas ainavu, no apdullināšanu pludmales un piekrastes pilsētām uz Pirmās iespaidīgs Sahāras tuksnesis, piesaista arvien vairāk apmeklētāju valstij katru gadu.

Apmeklējot Alžīrija ir unikāla pieredze, ka jums nebūs aizmirst!

Ir vairāki maršrutiem no Alžīrijas, ka jūs varat rezervēt ar AFerry, ar prāmjiem Spānija un Francija .