Alžīra uz Spāniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Alžīras

Alžīra (Alger franču valodā) prāmju osta ir galvenā osta Alžīrijas Ziemeļāfrikā. Alžīra apžilbina mums tas balsinātām celtnes Kasbah, kā Medina ar stāvām tinumu ielām. No kalniem ar plašo tuksnešu un skaistāko piekrasti iekšzemes jūs varat apmeklēt piedāvāt apmeklētājiem bagātīgu pieredzi. Kulturāli tur ir daudz, lai izpētītu ar feniķiešu, romiešu, bizantiešu, Osmaņu, Barbaru pirātu un franču koloniālo mantojumu. No Alžīras pilsēta ir sadalīta divās daļās. Ir moderna sekcija, kas ir veidota uz līdzenas vietas uz jūras līmeņa. Ap šo, Alžīra vairāk vēsturiskās teritorijas izstiepties augšup apkārtējiem kalniem.

Par Spānijā

Gandrīz 65 miljoni tūristu devās uz Spāniju 2014. gadā, padarot to par vienu no visvairāk apmeklētajām valstīm pasaulē. Ideāls veids, kā izpētīt Spāniju jābūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Tātad, kāpēc ne veikt prāmi uz Spāniju, un tiešām ir jūsu brīvdienas savu ceļu. Jums ir arī iespēja atklāt unspoilt daļas valstī un izbēgt no tipisks brīvdienu karstajiem punktiem.

Ar daudziem jūras ostām, piemēram, Barselonā, Santander, Bilbao, Cádiz, Malaga un Baleāru salas cita starpā, ņemot prāmi uz Spāniju ir ideāls veids, kā izbaudīt sauli, lielisku pārtiku, vietējo vīnu, pieminekļus un viesmīlību.