Alžīra France Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Alžīras

Alžīra (Alger franču valodā) prāmju osta ir galvenā osta Alžīrijas Ziemeļāfrikā. Alžīra apžilbina mums tas balsinātām celtnes Kasbah, kā Medina ar stāvām tinumu ielām. No kalniem ar plašo tuksnešu un skaistāko piekrasti iekšzemes jūs varat apmeklēt piedāvāt apmeklētājiem bagātīgu pieredzi. Kulturāli tur ir daudz, lai izpētītu ar feniķiešu, romiešu, bizantiešu, Osmaņu, Barbaru pirātu un franču koloniālo mantojumu. No Alžīras pilsēta ir sadalīta divās daļās. Ir moderna sekcija, kas ir veidota uz līdzenas vietas uz jūras līmeņa. Ap šo, Alžīra vairāk vēsturiskās teritorijas izstiepties augšup apkārtējiem kalniem.

Par Franciju

Atklājiet fantastisku iepirkšanās, bagāta vēsture, ainavas mainās un pārsteidzošu ēdienu un vīnu. Francija sniedza pasaules šampanieti nekā 365 veidu sieru, un daži no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Veikt prāmi uz Franciju un atklāt Lielbritānijas mīļāko brīvdienu galamērķi.

Francija ir lielākā valsts Eiropā, kas piedāvā iespaidīgu dažādas dekorācijas, no kalnu grēdas Alpiem un Pirenejiem uz pievilcīgu upju ielejās Loire, Rhone un Dordogne un glaimot lauku Normandijā un Atlantijas okeāna piekrastē. Valstij ir dažas 1800 jūdzes no krasta līniju baudīt.

Laika bieži mainās visa gada garumā, jo Atlantijas ietekmē klimatu rietumu piekrastes rajonos no Luāras uz Basku reģionā. Gaidīt maigu klimatu un biežu lietus; tomēr vasarās var būt ļoti karsts un saulains. Apmeklējiet Francijas dienvidos, kur var baudīt silto Vidusjūras klimatu visā visa Riviera. Alternatīvi galvu iekšzemes Francijas nogāzes Pirenejiem vai Alpiem dažiem no pasaules labākajiem slēpošanas visu ziemu.

Nav noliegt, ka Francija ir zeme lielu kontrastu, kas piedāvā nebeidzamu izvēle vilinošs vietas, ko apmeklēt, bagātīgu daudzveidību ainavu, kulinārija, klimatā un cilvēkiem, ar izcilu kultūras mantojumu.