Alžīra Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Alžīra Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Alžīras ar AFerry. Prāmji uz Alžīras, Alžīrijā, ir pieejami no Francijas un Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Alžīra no Alikantes, Barselonu un Marseļu.

Algiers Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Alžīras tos vada Algérie Ferries un Korsiku Linea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Alžīras, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Alžīras, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Mostaganem un Oran, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Algiers prāmji ar Algérie Ferries un Korsiku Linea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Alžīras būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Alžīra Prāmji
  • Alžīra Prāmji
  • Alžīra Prāmji

Par Alžīras

Alžīra (Alger franču valodā) prāmju osta ir galvenā osta Alžīrijas Ziemeļāfrikā. Alžīra apžilbina mums tas balsinātām celtnes Kasbah, kā Medina ar stāvām tinumu ielām. No kalniem ar plašo tuksnešu un skaistāko piekrasti iekšzemes jūs varat apmeklēt piedāvāt apmeklētājiem bagātīgu pieredzi. Kulturāli tur ir daudz, lai izpētītu ar feniķiešu, romiešu, bizantiešu, Osmaņu, Barbaru pirātu un franču koloniālo mantojumu. No Alžīras pilsēta ir sadalīta divās daļās. Ir moderna sekcija, kas ir veidota uz līdzenas vietas uz jūras līmeņa. Ap šo, Alžīra vairāk vēsturiskās teritorijas izstiepties augšup apkārtējiem kalniem.

Prāmji uz un no Alžīras

Algerie Prāmji , jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikaliem, bāriem un sundecks kā arī televīziju un vakara izklaides.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Alžīra ostas

Alžīra ir galvaspilsēta un galvenā ostas ziemeļu Āfrikas valsts Alžīrijas. Prāmji no Alžīras doties uz galamērķiem Spānijā un Francijā, un visu var rezervēt, izmantojot AFerry

Alžīra ostu iekārtām

Alžīra ir moderna prāmju terminālis, un ir iespēja apkalpot līdz 350 000 pasažieru katru gadu savā ērtajā terminālā.

Nokļūšana Alžīrā

Jūs varat iegūt gan autobusus un taksometrus ostai no pilsētas centra, lai gan, ja jūs lietojat taksometru Jums vajadzētu atcerēties, lai vienotos par cenu, pirms ieskaita .

Alžīra Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Port d'Alger, 02 Rue d'Angkor, BP 259, Algiers, Gare 259, Algeria

Corsica Linea

Port d'Alger, 02 Rue d'Angkor, BP 259, Algiers, Gare 259, Algeria