Algeciras uz Tanger Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Algeciras uz Tanger prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Algeciras līdz Tanger. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Algeciras uz Tanger maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Algeciras uz Tanger prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Algeciras uz Tanger ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Algeciras prāmju osta

Algeciras prāmju osta ir moderna ostas, kas piedāvā tiešu savienojumu starp Eiropu un Ziemeļāfriku. Vairāk nekā 3,5 miljoni pasažieru un vairāk nekā 600000 transportlīdzekļus izmantot ostas iekārtām katru gadu, un jaunais jūras stacija plašs ar platību virs 19.000 m2.

ostas teritorijā ir daudzi marokāņu tranzītā, īpaši jūlijā un augustā, kad viesstrādnieki atgriežas mājās savas brīvdienas no viņu darbu Francijā, Holandē un Beļģijā. Tā rezultātā, ir spēcīga arābu ietekme šeit ar daudzām pazīmēm, kas arābu valodā, kā arī Spānijas, bet jo nomaļās, jūs varat atrast vairākas tradicionālās tējas veikalus, kas specializējas tradicionālo Marokas piparmētru tēju.

Ar daudzām ikdienas braucieni un ļoti īsu braucienu laiku, Algeciras ir ostas izmantot, ja jūs vēlaties ceļot starp Dienvideiropu un Ziemeļāfriku. Vairāki dažādi maršruti ir pieejami, lai jūs varētu izmantot un AFerry ļauj salīdzināt tos visus un atrast labāko cenu piedāvājumu.

Par Tanger Med

Šī milzīgā osta komplekss ir ideāli piemērots visiem prāmju maršrutiem uz un no Tanger un tāpēc daudzi prāmju kompānijas, kas patlaban darbojas no vecās Tanger ostā tiks pārvietojas uz Tanger Med ostas mājokļu 9 piestātnes, modernas ostas apstrādes telpas un infrastruktūra kopā ar lielu auto parku. Atrodas vietā, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna, šī ostas ir iestatīts kļūt par populārāko ostas Vidusjūrā.