Algeciras uz Maroku Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Algeciras

Algeciras ir lielākā ostas pilsēta Spānijas dienvidos līča Gibraltāra. Tas savieno Spāniju ar Āfriku, un ir viena no lielākajām ostām Eiropā. Vairāk nekā 3,5 miljoni pasažieru un vairāk nekā 600000 transportlīdzekļus izmantot ostas katru gadu, un jūras stacija ir plaša, ar platību virs 19.000 m2.

ostas teritorijā ir daudz marokāņu ir tranzītā, jo īpaši laikā jūlijā un augustā, kad migrējošie darba ņēmēji atgriežas mājās savas brīvdienas no viņu darbu Francijā, Holandē un Beļģijā. Tā rezultātā, ir spēcīga arābu ietekme šeit ar daudzām pazīmēm, kas arābu valodā, kā arī Spānijas, bet jo nomaļās, jūs varat atrast vairākas tradicionālās tējas veikalus, kas specializējas tradicionālo Marokas piparmētru tēju.

Ar daudzām ikdienas braucieni un ļoti īsu braucienu laiku, Algeciras ir ostas izmantot, ja jūs vēlaties ceļot starp Dienvideiropu un Ziemeļāfriku. Vairāki dažādi maršruti ir pieejami, lai jūs varētu izmantot un AFerry ļauj salīdzināt tos visus un atrast labāko cenu piedāvājumu.

Par Maroku

Maroka atrodas Ziemeļāfrikā visvairāk rietumu punktā, kas robežojas ar Alžīriju un Mauritāniju. Maroka ir daudzveidīgu ainavu, sākot no smilšainām pludmalēm auglīga līdzenumi uz iespaidīgo Atlas kalnu grēdu, kas iet caur centru valstī.

Marokas tirgi ir vērts apmeklēt. Ir paredzams, ka jūs kaulēties maziņš mazliet precēm (oriģināls lūdzot cena var būt jebkas līdz 50 reizēm faktisko paredzamo cenu jebkuras preces). Tas, protams, fantastisks ziņas visiem wannabe māceklis kandidāti, kuri plāno savas brīvdienas.

Arī mēģināt hammam. Turku pirtis ir sociālie tvaika pirtis, kurus var atrast visā valstī. Tos uzskata daudzi ir būtiska daļa no ceļojuma uz Maroku. Lielākā daļa turku pirtis ir viena dzimuma.

Maroka, ceļojumi, atpūta

Maroka ir pieredzējusi pieplūdums tūristu pēdējo gadu laikā; Smilšainās pludmales un dinamiskas pilsētas padara Maroku populārs galamērķis ar apmeklētājiem no visas pasaules, kuri ganāmpulka Maroku piedzīvot silto klimatu un bagāto kultūru, ka valsts piedāvā.

Say vārdu Maroka un jūs bieži sagaidīs ar vairākiem tukšo izskatās un neizprot izteiksmes. Pieminēt, tomēr pilsētu Kasablankas un jums tiks apbalvoti ar nostalģisku smaidu, jo prāti ir nodotas atpakaļ uz vienu no tautas iecienītāko filmu. Par Marakešā pieminēšana atgādinās cilvēkiem eksotisko tirgu liesmojošām ar vietas un smaržo pēc arābu pasaulē. Par Tangier osta atgādinās cilvēkiem gara rinda slavenu cilvēku, kas pulcējās iegūt mazliet šarmu šo Āfrikas valsti, no Churchill Jimi Hendrix.

Kā jūs varat redzēt, Maroka ir vieta, kur iet!