Algeciras Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Algeciras Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Algeciras ar AFerry. Jūs varat izmantot Algeciras veikt prāmjus ap Spānijā, kā arī uz Tangier. Vietējie pakalpojumi Spānijā ir pieejami no Algeciras uz Seūtu kamēr prāmji prom no Spānijas buru Tanger Med.

Algeciras prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Algeciras ir vada AML, Balearia, FRS, Inter Piegāde un Transmediterranea. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Algeciras, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Algeciras, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Tarifa, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar AML un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Algeciras ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Algeciras būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Algeciras Prāmji
  • Algeciras Prāmji
  • Algeciras Prāmji

Par Algeciras

Algeciras ir lielākā ostas pilsēta Spānijas dienvidos līča Gibraltāra. Tas savieno Spāniju ar Āfriku, un ir viena no lielākajām ostām Eiropā. Vairāk nekā 3,5 miljoni pasažieru un vairāk nekā 600000 transportlīdzekļus izmantot ostas katru gadu, un jūras stacija ir plaša, ar platību virs 19.000 m2.

ostas teritorijā ir daudz marokāņu ir tranzītā, jo īpaši laikā jūlijā un augustā, kad migrējošie darba ņēmēji atgriežas mājās savas brīvdienas no viņu darbu Francijā, Holandē un Beļģijā. Tā rezultātā, ir spēcīga arābu ietekme šeit ar daudzām pazīmēm, kas arābu valodā, kā arī Spānijas, bet jo nomaļās, jūs varat atrast vairākas tradicionālās tējas veikalus, kas specializējas tradicionālo Marokas piparmētru tēju.

Ar daudzām ikdienas braucieni un ļoti īsu braucienu laiku, Algeciras ir ostas izmantot, ja jūs vēlaties ceļot starp Dienvideiropu un Ziemeļāfriku. Vairāki dažādi maršruti ir pieejami, lai jūs varētu izmantot un AFerry ļauj salīdzināt tos visus un atrast labāko cenu piedāvājumu.

Prāmji uz un no Algeciras

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Inter Piegāde darbojas parasto prāmi, kas buras uz Tanger Med 3 reizes dienā, visa gada garumā.

Rezervējiet Algeciras prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana plus lieliskas cenas gadu.

Algeciras prāmju ostas iekārtām

Algeciras Ferry Port piedāvā dažādus pakalpojumus, piemēram, restorāni, ceļojumu aģentūras, veikali, sanitārā dienesta, autoostai, taksometru stacijas, auto noma utt, tāpēc jums vajadzētu spēt atrast visu jums ir nepieciešams. Tomēr, ja nevar atrast to, ko jūs meklējat pie jūras stacijā, cilvēki Algeciras vienmēr ļoti priecājamies par jebkuru apmeklētāju.

Nokļūšana Algeciras

Kad tuvojas Algeciras jums būs iet pa upi, un tur būs zīmes rāda uz ostu. Uzglabāt pa kreisi un iet caur tuneli. Turpiniet turēt pa kreisi, un jūs saņemsiet, lai ostas ieejas.

Kad garām sargiem pie ieejas ostā, turpinās pāri tiltam un uz jūsu kreisi, tagad jūs redzēsiet Terminal. Turpināt apaļā apmēram, un ņemt to par 360 grādiem ap un braukt atpakaļ uz terminālu. Gar žogam uz jūsu tiesībām jūs atradīsiet autostāvvietas.

Kompānija "Transportes Comes" ir vairākas novirzes dienā. Ilgums ir aptuveni 20 min. Jūs varat uzzināt vairāk par "Estación de AUTOBUSES Algeciras".

Algeciras Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

AML

Estación Marítima, Locales F-4 y F-23, 11207 Algeciras, Spain

Balearia

Estación Marítima, Locales F-4 y F-23, 11207 Algeciras, Spain

FRS

Av Gesto por la Paz, 11207 Algeciras, Spain

Inter Shipping

Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras. Paseo de la Conferencia, 11207, Spain

Navline

Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras. Paseo de la Conferencia, s/n 11207 Algeciras, Spain

Trasmediterranea

Recinto del Puerto s/n, C.P. 11201, Spain