Algeciras uz Ceuta Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 3 šķērsošana katru dienu
  1 h 10 min
  Saņemt cenu
 • 5 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu
 • 7 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Getting labāko cenu par jūsu Algeciras uz Seūtu prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Algeciras uz Ceuta. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Algeciras uz Ceuta maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Algeciras uz Ceuta prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Algeciras ar Seūtas ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Algeciras prāmju osta

Algeciras prāmju osta ir moderna ostas, kas piedāvā tiešu savienojumu starp Eiropu un Ziemeļāfriku. Vairāk nekā 3,5 miljoni pasažieru un vairāk nekā 600000 transportlīdzekļus izmantot ostas iekārtām katru gadu, un jaunais jūras stacija plašs ar platību virs 19.000 m2.

ostas teritorijā ir daudzi marokāņu tranzītā, īpaši jūlijā un augustā, kad viesstrādnieki atgriežas mājās savas brīvdienas no viņu darbu Francijā, Holandē un Beļģijā. Tā rezultātā, ir spēcīga arābu ietekme šeit ar daudzām pazīmēm, kas arābu valodā, kā arī Spānijas, bet jo nomaļās, jūs varat atrast vairākas tradicionālās tējas veikalus, kas specializējas tradicionālo Marokas piparmētru tēju.

Ar daudzām ikdienas braucieni un ļoti īsu braucienu laiku, Algeciras ir ostas izmantot, ja jūs vēlaties ceļot starp Dienvideiropu un Ziemeļāfriku. Vairāki dažādi maršruti ir pieejami, lai jūs varētu izmantot un AFerry ļauj salīdzināt tos visus un atrast labāko cenu piedāvājumu.

Par Seūtas

Tā platība ir aptuveni 28 km². Ceuta bija Kartāgas kolonija pirms IIT tika bagātināts ar kalifs Kordobas Abd al-Rahman III. Jo sākumā 15. gadsimtā Ceuta pārņēma Portugāles un atdeva uz Spāniju 1668.

interesantas vietas Seūtā ir paliekas no četrpadsmitā gadsimta Arābu sienām, cietoksnis, katedrāle celta uz vietas sestais gadsimta kristiešu templis, Plaza de Africa atrodas pašā pilsētas centrā un vairākām mošejām.

Ceuta ir patīkams Vidusjūras klimats ar vidējo temperatūru 20 ° un pārpilnību saulainās dienās, kas padara to par ideālu brīvdienu galamērķi visa gada garumā. Kā Ceuta ir punkts, kur Vidusjūrā un Atlantijas sanāk kopā, visi ūdens sporta un pludmales atpūtas veidu var atrast šeit.