Prāmji uz Oldernijas

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Oldernijas ar AFerry. Jūs varat izmantot Alderney ņemt prāmjus ap Normandijas salām, kā arī uz Normandiju. Vietējie pakalpojumi Normandijas salas ir pieejami Oldernijas uz Gērnsiju bet prāmji prom no Normandijas salām buru Dielette.

Aldernijai Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Oldernijas darbina ar Manche Iles Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Oldernijas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Oldernijas prāmji ar Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Oldernijas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Prāmji uz Oldernijas
  • Prāmji uz Oldernijas
  • Prāmji uz Oldernijas

Par Oldernijas

Aldernijai ir trešā lielākā no Normandijas salām, un viens no visvairāk neskartas un, protams, skaistas Britu salām, jūs varat apmeklēt. Oldernija ir tikai pusotru jūdzes plata un trīs ar pusi jūdžu garš ar tikai vairāk nekā divi tūkstoši draudzīgu un sveikt iedzīvotājiem.

Tāpat Gērnsijas un Džersijas, sala bauda maigu klimatu un neatkarību, ar savu valdību un putnēns ārzona finanšu un e-komercijas jomā.

Aldernijai joprojām izolēts un ir izdevies izvairīties no mainstream tūrismu, neskatoties uz salas tuvums Francija (8 jūdzes), Gērnsija (23 jūdzes), Jersey (30 jūdzes) un Isle of Wight (60 jūdzes); padarot to perfektu relaksējošu vasaras brīvdienu galamērķi.

Apmeklējiet Kanālu salu Oldernijas un atklāt daudz vēsturisku vietu, fantastiskām pludmalēm un lauku visus ar izteikti Francijas garšu.

Oldernija ir pati lidosta ar biežiem lidojumiem no Apvienotās Karalistes un mazās ostas ar savienojumiem uz Franciju, Džērsijas un Gērnsijas padarot to par ērtu galamērķis visai ģimenei.

Prāmji uz un no Oldernijas

Manche Iles Express izmanto fastcraft catermarans ar aviokompāniju stilā sēdvietas un uz kuģa joslā.

Rezervējiet prāmi uz vai no Oldernijas vienkārši un droši ar AFerry.

Oldernija Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Manche Iles Express

Alderney, , Channel Islands GY9 3XT, Un ited Kingdom