Oldernija uz Dielette Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Oldernijas uz Dielette prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Oldernijas līdz Dielette. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Aldernijai lai Dielette maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Oldernijas lai Dielette prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Oldernija lai Dielette ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Oldernijas

Aldernijai ir tikai pusotru jūdzes plata un trīs ar pusi jūdžu garš, ar nedaudz vairāk nekā divi tūkstoši draudzīgu un sveikt iedzīvotājiem.

Tāpat Gērnsijas un Džersijas, sala bauda maigu klimatu un neatkarību, ar savu valdību un putnēns ārzona finanšu un e-komercijas jomā.

Aldernijai joprojām izolēts un ir izdevies izvairīties no mainstream tūrismu, neskatoties uz salas tuvums Francija (8 jūdzes), Gērnsija (23 jūdzes), Jersey (30 jūdzes) un Isle of Wight (60 jūdzes); padarot to perfektu relaksējošu vasaras brīvdienu galamērķi.

Apmeklējiet Kanālu salu Oldernijas un atklāt daudz vēsturisku vietu, fantastiskām pludmalēm un lauku visus ar izteikti Francijas garšu.

Oldernija ir pati lidosta ar biežiem lidojumiem no Apvienotās Karalistes un mazās ostas ar savienojumiem uz Franciju, Džērsijas un Gērnsijas padarot to par ērtu galamērķis visai ģimenei.

Par Dielette

Dielette ir neliela ostas pilsēta apakšējā Normandijā, Francijā, ar 4 restorāniem un lauku noskaņu. Les Pieux ir 10 minūšu taksometra brauciena attālumā, kur jūs atradīsiet vairāk veikali, restorāni un divi lielveikali. Pludmale ir 100 km attālumā no piestātnes.

Prāmji no Dialette doties Oldernijas un Gērnsiju Normandijas salām. Prāmji no Dialette ostas var rezervēt viegli cauri AFerry.