Alcudia uz Mahon Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Alcudia uz Mahon prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Alcudia līdz Mahon. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Alcudia lai Mahon maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alcudia lai Mahon prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alcudia lai Mahon ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alcudia

Alcudia ir viens no galvenajiem tūristu pilsētām uz Maljorkas salā un prāmju osta piedāvā viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt kādā no salas. Prom no ostas pati tur aresome augstas kvalitātes pludmales.

Par Mahon

Pilsētā ir daudz ko piedāvāt. Lielākā daļa no iepirkšanās ir pa gājēju ielām ar brīnišķīgu kūku veikaliem un tirgiem pārdod ādas, keramikas un svaigu pārtiku un zivis.

Vai vēlaties, lai izpētītu tās šaurajām ieliņām, vai apmeklējiet patīkama šaubīgi kvadrātus ar sveikt seguma kafejnīcās, vai arī dod iepirkšanos, kas svārstās no divreiz iknedēļas tirgus dārgi dizaineru veikaliņi, Mahon ir jābūt par katru vizīti Menorca.