Alcudia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Alcudia Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Alcudia ar AFerry. Jūs varat izmantot Alcudia ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Franciju un Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Alcudia uz Ciutadella kamēr prāmji prom no Baleāru burāt uz Barselonu un Tulonas.

Alcudia Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Alcudia tiek darbināti ar Balearia, Corsica-Sardīnija Ferries un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Alcudia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Alcudia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Palma, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Alcudia prāmji ar Balearia, Korsika-Sardīnija Ferries un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Alcudia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Toulon - Alcudia
(Corsica-Sardinia Ferries)
134 €
  • Rezervēts: Se, 12.9.2020.
  • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Alcudia Prāmji
  • Alcudia Prāmji
  • Alcudia Prāmji

Par Alcudia

Alcudia ir viens no galvenajiem tūristu pilsētām uz Maljorkas salā un prāmju osta piedāvā viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt kādā no salas. Prom no ostas pati ir daži augstas kvalitātes pludmales.

Prāmji uz un no Alcudia

Alcudia ir galvenais veids, kā ceļo uz un no Spānijas salā Maljorkā. AFerry ļauj aplūkot visus regulāriem braucieni zemāk, salīdzināt cenas un atrast ceļu, kas strādā priekš jums.

Balearia prāmji darbojas ātri prāmjiem un konvencionālo kuģiem. Viņu kuģi ir moderni un labi aprīkoti. Uz kuģa, jūs atradīsiet iespējas, tostarp kafejnīcu-bāru, restorānu un veikalu papildus plašu kajītes un sēdvietu iespējas. 2009. Balearia ieviesa četrus jaunus ātri prāmjus ar zīmolu Balearia + . Šie kuģi piedāvā komfortu izcilu līmeni un lielāku uz klāja telpas. Balearia filozofija ir tāda, ka jūsu brīvdienas būtu jāsāk brīdi, ka jūs soli uz klāja vienu no saviem prāmjiem.

Transmediterranea ir moderni gaisa kondicionieri kuģi, kas konstruēti tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Alcudia Port

Alcudia prāmju osta atrodas uz ziemeļaustrumu piekrastē Maljorkas rietumu galā lielisku līča Alcudia. Alcudia prāmju ostas teritorija ir ļoti jauki, kā labi, un ir viens no pilsētas galvenajiem apskates objektiem. No šejienes jūs varat nozvejas prāmjiem citām Baleāru salām un kontinentālo Spāniju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry.

Alcudia prāmju ostas iekārtām

Alcudia Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumus un iespējas, un tur ir patīkami izvēle restorānu un bāru īsa gājiena attālumā no ostas.

Nokļūšana Alcudia

Ieejot Alcudia, sekojiet zīmēm uz C-713 virzās Alcanada. Atkarībā no tā, kur ceļo no, C-713 var atrast sadalīt, ar C-713 turpinot vienā virzienā un PM-60 iet otru. Turpināt gar C-713, kurā aptuveni 3,5 jūdžu (5,5 kilometru), jums būs apļa. Turpināt gar C-713, kas pēc tam kļūst par C-712 apmēram 1 jūdžu (1,5), kilometru pēc apkārtceļu. Turpināt pa šo ceļu, līdz jūs sasniegsiet pa apli, kur tas būs ceļazīme uz ostu.

Ir dienas autobusu satiksme starp visiem ciemiem un tūristu kūrortiem un Placa d'Espanya Palma. No Palma ir plašs tīkls pilsētas autobusiem, kas savieno pilsētas centru ar lidostu, Palma pludmales S'Arenal, universitātes un visas pilsētas rajonos.

Alcudia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Carrer del Moll Comercial, 07410 Alcúdia, Spain

Corsica-Sardinia Ferries

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Trasmediterranea

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain