AMHS Prāmji

AMHS Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt AMHS (Alaska jūras Highway System) prāmis ap Aļaskā. AMHS ir prāmju satiksme darbojas ASV valsts Alaska. AFerry vienmēr lētas cenas AMHS un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt AMHS Ferries uz Bellingham, Ketchikan, Skagway un vairāk. Skatīt zemāk jaunāko AMHS Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Passengers traveling without vehicles must check in 2 hours prior to departure in Bellingham, and Juneau and 1 hour prior to departure at all other ports.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

AMHS Prāmji Maršruti

   AMHS Prāmji Fleet un borta līdzekļus

   AMHS ekspluatē floti 11 kuģiem, ar lielākiem kuģiem piedāvā dušas, kabīnes, atpūtas un restorāni. Ir pat iespēja piķis savu telti uz augšējā klāja uz dažiem kuģiem

   AMHS kuģi var sadalīt trīs dažādos veidos:.

   • maģistrālēm prāmjiem ir lielākie kuģi ar lielāko daļu iekārtu, kas apkalpo garākus maršrutus.
   • dienas laivu prāmji palaist īsākus ceļojumus. Kamēr nav kabīnes, dušas telpas ir pieejamas.
   • Shuttle prāmji darbojas īsāko maršrutu, kas kalpo vairākus galamērķus tajā pašā dienā. Saimniecība par šiem kuģiem ir ierobežoti, bet apdullināšanu viedokli var jau no skatīšanās klājiem.

   Vai jūs pasūtīt AMHS Ferries no Bellingham uz Ketchikan, Haines uz Skagway, Wrangell Pēterburgā vai jebkuru citu AMHS prāmi, jūs zināt, ka jums ir daudz no AFerry.