Alanya uz Girne Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Alānijas uz Girne prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Alānijas līdz Girne. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Alānijas lai Girne maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Alanya lai Girne prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Alānijas lai Girne ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Alānijas

atrodas uz krasta, jūras darbības ir liela daļa no Alānijas piedāvājumu. Ir daudz laivu braucieni pieejams, labi tie apmeklē alas. Lai iegūtu vēl tuvāk jūras dzīvi, Niršana ir ļoti jautri, vasaras mēnešos ir daudz savvaļas dzīvi, lai izpētītu.

zemi, ir safari ekskursijas un Quad riteņbraukšanas tūres, lai uzkurinātu andrenaline junkies . Tomēr, ja jums ir kaut kas vairāk relaksējoša prātā ir ēzelis izjādes vai jūs varētu veikt ceļojumu uz vēsturisko amfiteātris Aspendos.

Par Girne

Kā tūrisma pilsētas, Girne ir daudz izmitināšanas centrā ap smilšu pludmalēm. Katrs ar unikālu skatu uz jūru un apkārtējiem kalniem. Kyrenia Pils ir centrālais punkts apgabalam ar Lusignan valdīšanas laikā tika uzbūvēta ar venēcieši, šis stils arhitektūra ir redzams visā Girne.

Jahtas dokos pakava formas ostas ar daudziem restorāniem, bāriem un dzīvīgu brīvdabas kafejnīcām tuvumā.