Alanya Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Alanya ir populārs tūrisma galamērķis Turcijā. Ir baltās smilšu pludmales un daudz ko redzēt un darīt. Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Alanya no Girne, Kiprā. Prāmji uz un no Alanjas tiek vada Akgünler.

Šeit varat atrast Alānijas prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Alanya Prāmji
  • Alanya Prāmji
  • Alanya Prāmji

Prāmji uz un no Alanjas

Akgünler Ferries sniedz fastcraft katamarānu pakalpojumus kājāmgājējiem un retākas parasto prāmju pakalpojumus transportlīdzekļu pārvadāšanai.

par Alānijas

atrodas uz krasta, jūras darbības ir liela daļa no Alānijas piedāvā. Ir daudz laivu braucieni pieejams, labi tie apmeklē alas. Lai iegūtu vēl tuvāk jūras dzīvi, Niršana ir ļoti jautri, vasaras mēnešos ir daudz savvaļas dzīvi, lai izpētītu.

zemi, ir safari ekskursijas un Quad riteņbraukšanas tūres, lai uzkurinātu andrenaline junkies . Tomēr, ja jums ir kaut kas vairāk relaksējoša prātā ir ēzelis izjādes vai jūs varētu veikt ceļojumu uz vēsturisko amfiteātris Aspendos.

Alānijas ostu

Alanya ir populārs tūrisma galamērķis Turcija, ar balto smilšu pludmales un daudz aktivitāšu. No Alānijā jūs varat saņemt prāmju ostai Girne Kiprā, kuras var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Alānijas ostu iekārtām

termināls ietver pasažieru atpūtas telpa ar gaisa kondicionētāju, kafejnīca restorāni un veikals. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams. Tirdzniecības centrs Alanya atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no termināla. Bankas un pasta nodaļa atrodas 10 minūšu gājiena attālumā.

Darba Alanya

Alanya ir 2 stundu brauciena attālumā no tuvākās starptautiskās lidostas, Antālijas. Lielākā daļa atpūtnieku ir ņemti no lidostas uz Alānijas kūrortu ar autobusu. Autobusi ir lielisks veids, kā iegūt apkārt, bet jūs varat arī izmantot Dolmu ş ;, tas ir taksometra pakalpojums, kas darbojas noteiktos maršrutos, līdzīgi kā autobusiem.

Alanya Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

AK Gunler

Tophane Mh., 07400 Alanya/Antalya, Turkey