Hočeima uz Motril Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Hočeima uz Motril prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Hočeima līdz Motril. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Hočeima uz Motril maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Hočeima uz Motril prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Hočeima uz Motril ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Hočeima

Hočeima ir mēreni lieluma Marokas pilsēta ar spāņu ietekmēm. Pati pilsēta piedāvā ļoti maz, lai redzētu, bet iespaidīgs Rif kalnu grēdu un skaistas tīras Vidusjūras pludmalēm pilsētā padarītu jūsu apmeklējumu vērts.

Hočeima ir jauki jauna pilsēta ar daudziem restorāniem un bāriem, kas piedāvā vietējās un starptautiskās virtuves ēdienus. Populārākais pludmales Hočeima ir Playa Quemado; tas mājas greznu Mohammed V viesnīca komplektā ar savu tenisa korts, restorāns, kokteiļu bārs un naktsklubs.

Hočeima piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, pārgājienu un pārgājienu un laivu braucienu, lai redzētu dažādas sugas delfīnu atrasti reģionā.

Tiem, kas vēlas, lai būtu relaksējošas brīvdienas skaistajā kūrortos pie jūras, Hočeima nodrošina lielisku paketi ar daudziem darījumus var atrast visu gadu.

Par Motril

Motril ir Spānijas pilsēta, kas atrodas uz dienvidaustrumiem no Andalūzijas uz Vidusjūru. Šajā skaistajā pilsētā Jūs atradīsiet daudz restorānu, kur var baudīt lielisku ēdienu, pieminekļi, muzeji, parki, brīnišķīgas pludmales un garu sarakstu ar āra aktivitātēm.