Hočeima Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Hočeima ar AFerry. Prāmji uz Hočeima, Marokā, ir pieejami no Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Hočeima no Motril.

Hočeima Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Hočeima darbina ar Naviera Armas. Kad jūs meklēt prāmi uz Hočeima, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Meliļu, Nador un Tanger Med, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Hočeima prāmji ar Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Hočeima būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Hočeima Prāmji
  • Hočeima Prāmji
  • Hočeima Prāmji

Par Hočeima

Hočeima ir mēreni lieluma Marokas pilsēta ar spāņu ietekmēm. Pati pilsēta piedāvā ļoti maz, lai redzētu, bet iespaidīgs Rif kalnu grēdu un skaistas tīras Vidusjūras pludmalēm pilsētā padarītu jūsu apmeklējumu vērts.

Hočeima ir jauki jauna pilsēta ar daudziem restorāniem un bāriem, kas piedāvā vietējās un starptautiskās virtuves ēdienus. Populārākais pludmales Hočeima ir Playa Quemado; tas mājas greznu Mohammed V viesnīca komplektā ar savu tenisa korts, restorāns, kokteiļu bārs un naktsklubs.

Hočeima piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, pārgājienu un pārgājienu un laivu braucienu, lai redzētu dažādas sugas delfīnu atrasti reģionā.

Tiem, kas vēlas, lai būtu relaksējošas brīvdienas skaistajā kūrortos pie jūras, Hočeima nodrošina lielisku paketi ar daudziem darījumus var atrast visu gadu.

Prāmji uz un no Hočeima

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Hočeima ostas

atrodas uz ziemeļiem krastā Marokā, Hočeima saites Ziemeļāfrikā un Eiropas dienvidos ar savu prāmi uz Spāniju. Jūs varat pasūtīt šo prāmi viegli ar AFerry.

Hočeima ostas iekārtām

Hočeima ostas ir mazs, un telpas ir ļoti pamata. Ūdens dziļums pie piestātnes ir tikpat maksimāli 20 pēdu.

Nokļūšana Hočeima

Hočeima atrodas tuvu Marokas valsts autoceļu tīklā, tāpēc galvenās un sekundārās ceļi savieno pilsētu ar pārējo Marokā. Par satiksmes signāli ir franču un arābu valodā, un degvielas uzpildes stacijas var viegli atrast. Policija un pienākums klīrenss kontrole ir bieži uz Marokas ceļiem.

Hočeima Karte

Skatīt karti

Ostu adreses