Ajaccio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ajaccio Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ajaccio ar AFerry. Prāmji uz Ajaccio, Korsikā, ir pieejami no Francijas un Sardīnijā. Jūs varat veikt prāmi uz Ajaccio no Marseļas, Nicas, Porto Torres un Tulonas.

Ajaccio prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ajaccio ir vada Corsica Linea, Corsica-Sardīnija Ferries un La Meridionale. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Ajaccio, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ajaccio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bonifacio, Porto Vecchio un Propriano, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Ajaccio prāmju Korsiku Linea, Korsika-Sardīnija Ferries un La Meridionale ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ajaccio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Toulon - Ajaccio
(Corsica-Sardinia Ferries)
640 €
  • Rezervēts: Se, 28.11.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 1.8.2021. - Ce, 12.8.2021.
  • Automašīna + 5
  • Ajaccio Prāmji
  • Ajaccio Prāmji
  • Ajaccio Prāmji

Par Ajaccio

Ajaccio ir galvaspilsēta Korsikā un viens no labākajiem ostām no kuras nokļūt uz salu no kontinentālās Francijas un Sardīnijā.

Prāmji uz un no Ajaccio

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

La Meridionale piedāvā kabīnes un virkni ērtiem sēdekļiem, viesmīlīgu personālu un kvalitātes ēdienus, kas gatavoti uz kuģa. Tas viss palīdz padarīt burvju pieredze palīdzēja ar mūzikas Korsikas atmosfērā.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Ajaccio ostas

Ajaccio prāmju osta atrodas uz rietumu krastu Korsikā. Divi prāmju kompānijas darbojas no Ajaccio prāmju ostas piedāvā biežus reisu uz kontinentālo Franciju un uz Sardīniju. Osta ir labi atrodas netālu Ajaccio pilsētas centra, piedāvājot vieglu piekļuvi veikaliem un restorāniem.

Ajaccio ostas iekārtām

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvietu ir pieejamas Ajaccio prāmju terminālī ar īpašu noteikumu attiecībā uz cilvēkiem ar invaliditāti.

Nokļūšana Ajaccio

Ajaccio prāmju osta ir labi savienota ar galvenajiem ceļiem Korsiku. Ja jūs ierodaties pie ostas no Bastia vai Korsikā dienvidos, sekojiet Cours Napoleon kamēr jūs ieradīsieties pie Griffi laukumā, tad sekojiet norādēm uz Ajaccio prāmju ostas.

Ajaccio prāmju osta ir labi savienota ar galveno dzelzceļa līnijām Korsikas, divi dzelzceļa uzņēmumi darbojas no Ajaccio dzelzceļa stacijas, ar savienojumiem uz visām salas daļām.

Ajaccio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

La Meridionale

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio,

Corsica Linea

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica