Ajaccio Porto Torres Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    3 h 59 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ajaccio uz Porto Torres prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ajaccio uz Porto Torres. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ajaccio Porto Torres maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ajaccio uz Porto Torres prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ajaccio Porto Torres ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ajaccio

Ajaccio ir galvaspilsēta Korsikā un viens no labākajiem ostām no kuras nokļūt uz salu no kontinentālās Francijas un Sardīnijā.

Par Porto Torres

San Gavino Bazilikas ir vērts apmeklēt. Iepazīšanās no 11 gadsimtā, tas ir izgatavots no dārgmetālu cieto akmeņi, piemēram, marmora. Tas ir vienīgais piemērs šāda veida Sardīnijā.