Agistri Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Agistri ar AFerry. Jūs varat izmantot Agistri ņemt prāmjus ap Saronika salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi Saronika salās ir pieejami Agistri līdz Aegina kamēr prāmji prom no Saronic Islands buru Piraeus.

Agistri prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Agistri darbina ar Hellenic Seaways un Saronika prāmjiem. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Agistri, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Agistri, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Agistri prāmji ar Hellenic Seaways un Saronika Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Agistri būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Agistri Prāmji
  • Agistri Prāmji
  • Agistri Prāmji

Par Agistri

Agistri (arī speltas Angistri vai Agkistri) ir viens no Saronic Islands. Tas ir kaimiņš ir lielāki un vairāk populārs Aegina. Abas salas ir tuvu Atēnām un liels tiem, kuri nevēlas doties pārāk tālu no galvaspilsētas. Sala ir zaļa ar daudz veģetācijas un priežu un ir pludmales ar kristāldzidru ūdeni. Sala ir noteikts atpakaļ un piedāvā dažādus viesnīcām un krodziņiem.

Prāmji uz un no Agistri

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Saronika Prāmji iet flote četriem kuģiem; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Aegina, esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša braucienu, zinot, ka jums ir daudz ar AFerry.

Agistri Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

For routes to/from Piraeus: Skala Port, Skala, Agistri, Saronic Islands, Greece

Hellenic Seaways

For routes to/from Piraeus: Skala Port, Skala, Agistri, Saronic Islands, Greece