Agistri līdz Piraeus Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Agistri uz Pirejas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Agistri līdz Piraeus. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Agistri lai Piraeus maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Agistri Piraeus prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Agistri Piraeus ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Agistri

Agistri (arī speltas Angistri vai Agkistri) ir viens no Saronic Islands. Tas ir kaimiņš ir lielāki un vairāk populārs Aegina. Abas salas ir tuvu Atēnām un liels tiem, kuri nevēlas doties pārāk tālu no galvaspilsētas. Sala ir zaļa ar daudz veģetācijas un priežu un ir pludmales ar kristāldzidru ūdeni. Sala ir noteikts atpakaļ un piedāvā dažādus viesnīcām un krodziņiem.

Par Pirejas

Piraeus ir apdzīvota jau vairāk nekā 4000 gadus un ir redzējis vēsture nāk un atpakaļ, ieskaitot neticami sengrieķu impērijā.

Rezervējiet prāmi uz idilliskā Grieķijas salām no Atēnu lielāko ostu, vienkārši un droši ar AFerry