Agios Constantinos uz Alonissos

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Meklējot Cheap Agios Konstantinos uz Alonissos Ferry

AFerry.lv vienmēr lētas cenas Agios Constantinos uz Alonissos šajā lapā, bet bieži var atrast arī lētākus prāmjus uz to pašu valsti vai vietu tuvumā izmantojot mūsu Salīdzināt cenas funkciju. Ja neesat pārliecināts par to, ko vietas tuvumā, kur jūs vēlaties doties, jūs varat apmeklēt prāmju ostas lapu .

ir arī vienmēr ir vērts pārbaudīt out mūsu speciālie piedāvājumi kur mēs uzskaitīt visas ekskluzīvas piedāvājumus mēs saņemam katru nedēļu. Neatkarīgi no prāmja maršruts izvēlaties, jūs varat būt pārliecināti, ka jums daudz ar AFerry!

Par Agios Constantinos

Agios Constantinos ir neliela piejūras kūrorts ar iedzīvotāju aptuveni 2000 cilvēku. Tā ir sena pilsēta, un ir attīstījusies gadu vērā tirdzniecības pilsētu un tūristu kūrortā reģionā Fthioda jo tās ostas gaitā.

Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai apbrīnot seno arhitektūru un vietas un baudīt grieķu virtuvi un kultūru Agios Constantinos.

Par Alonissos

Sporades salu ir zināms par to, ka zaļā un mierīga, un šajā grupā Alonissos ir visvairāk mierīgs - pat busier vasaras mēnešos. Tātad, ja jūs meklējat nesaspringtā atmosfērā Alonissos ir par jums. Crystal skaidri ūdeņi un zaļie priežu koki, kas raksturo šo salu. Un, lai gan mazs vēl ir bagātīgs apmešanās iespējas un izvēles ziņā, kur doties, lai ēst.

sala ir labi piemērota tiem, kas patīk pārgājieni, makšķerēšana, kanoe, vai vienkārši atpūsties. Alonissos ir arī mājvieta Nacionālais jūras parks Alonissos un Ziemeļu Sporades kas bija pirmā jūras parks Grieķijā un šobrīd ir lielākais jūras aizsargājamo teritoriju Eiropā. Daži punkti ir atvērti sabiedrībai, kur var doties peldēties, nirt, un novērot savvaļas dzīvniekiem. Jums nebūs vīlušies.