Agios Kirikos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Agios Kirikos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Agios Kirikos ar AFerry. Jūs varat izmantot Agios Kirikos veikt prāmjus ap Ziemeļu Egejas jūras salām, kā arī uz Grieķiju, Kiklādu salās un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi Ziemeļu Egejas jūras salās ir pieejami no Agios Kirikos līdz Karlovassi kamēr prāmji attālumā no Ziemeļu Egejas jūras salām buru Piraeus.

Agios Kirikos Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Agios Kirikos darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Agios Kirikos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Agios Kirikos prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Agios Kirikos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Agios Kirikos Prāmji
  • Agios Kirikos Prāmji
  • Agios Kirikos Prāmji

Par Agios Kirikos

Agios Kirikos atrodas uz dienvidaustrumu pusē Ikaria, un savieno salu ar prāmi ar citām salām Ziemeļu Egejas un arī ar kontinentālo Grieķiju. Agios Kirikos ir pazīstama kā kapitāla Ikaria, un ir visvairāk attīstīta uz salas, lai jūs atradīsiet visas ērtības jums ir nepieciešams.

Agios Kirikos ir viena no skaistākajām jomām Egejas. Šaurās bruģētās ieliņas braucot cauri ziedu piepildīta rajoniem rada iespaidu par skaisti klusā ciematā, bet klātbūtne veikaliem un kafejnīcām, kā arī un goings cilvēku dod tai burzma mūsdienu pilsētas.

Pie centrālā laukuma Agios Kirikos, jūs varat atrast karstā pavasarī Asclepious, kas pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Cilvēki no visas pasaules apmeklēt pirti, bet ieguvumi pavasarī var pat bija peldēties jūrā netālu, kur pavasarī rodas.

Prāmji uz un no Agios Kirikos

Hellenic Seaways " flote 10 parastajiem prāmji nodrošina virkni kajītes, un jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem . Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Šie modernie kuģi parasti arī var pārvadāt transportlīdzekļus un veikt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Agios Kirikos ostas

Ostas pati par sevi ir neliels un atrodas blakus ostai, kur privātās laivas tiek pietauvots. Agios Kirikos pilsēta ir veidota ap ostu, lai jūs būtu tiesības sirdī no tā, kad jūs soli pie prāmja.

Agios Kirikos ostu iekārtām

osta ir tikai dažu metru attālumā no pilsētas centra, tāpēc, visas ērtības, ieskaitot veikali, bāri, restorāni un naktsmītnes ir tuvumā.

Nokļūšana Ferry

lidosta Ikarija atrodas 12km no Agios Kirikos in Faros. Labākais veids, kā iegūt ap salu ir ar taksometru vai autobusu, vai arī iznomāt automašīnu vai motociklu. Vasaras mēnešos, tas maksā pasūtīt pirms kurš metode ceļojuma izvēlaties.

Agios Kirikos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Agios Kirikos, Ikaria, 833 00, Greece