Agios Constantinos lai Sporades salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Agios Konstantinos

Agios Konstantinos ir neliela piejūras kūrorts ar iedzīvotāju aptuveni 2000 cilvēku. Tā ir sena pilsēta, un ir attīstījusies gadu vērā tirdzniecības pilsētu un tūristu kūrortā reģionā Fthioda jo tās ostas vairāk. Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai apbrīnot seno arhitektūru un atrašanās vietas un izbaudīt grieķu virtuvi un kultūru Agios Konstantinos.

Par Sporades salu

No 24 skaistākajām salām, kas veido Sporades pie austrumu krastu Grieķijas, tikai 4 ir pilnībā apdzīvota; Alonnisos, Skiathos, Skopelos un Skirosa, katrs ar savu unikālu noskaņu un kultūru.

Sauļošanās un peldēšana ir galvenās lietas, kas darīt uz salām, jo viņu krāšņs pludmalēm un gadu Vidusjūras sauli. No augļu koku un olīvkoku audzēm Skopelos skaistas maz ciematu Alonnisos, Sporades salas ir daži no visvairāk intriģējošs Eiropas salu atklāt.