Agios Constantinos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Agios Constantinos ar AFerry. Prāmji uz Agios Constantinos, Grieķijā, ir pieejami no Sporades salām. Jūs varat veikt prāmi uz Agios Constantinos no Alonissos un Skiathos.

Agios Constantinos Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Agios Constantinos darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Agios Constantinos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Agios Konstantinos prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Agios Constantinos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Agios Constantinos Prāmji
  • Agios Constantinos Prāmji
  • Agios Constantinos Prāmji

Par Agios Konstantinos

Agios Konstantinos ir neliela piejūras kūrorts ar iedzīvotāju aptuveni 2000 cilvēku. Tā ir sena pilsēta, un ir attīstījusies gadu vērā tirdzniecības pilsētu un tūristu kūrortā reģionā Fthioda jo tās ostas vairāk. Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai apbrīnot seno arhitektūru un atrašanās vietas un izbaudīt grieķu virtuvi un kultūru Agios Konstantinos.

Prāmji uz un no Agios Konstantinos

Hellenic Seaways flote šobrīd sastāv no 34 kuģiem. 15 parastie prāmji un 19 ātrgaitas kuģiem. Kā arī virkni kajītes, prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Šie modernie kuģi parasti arī var pārvadāt transportlīdzekļus un veikt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Agios Contstantinos ostas

Agios Konstantinos Prāmju osta atrodas North Evian līča šajā Kontinentālā Hellas reģionā Grieķijā. Tas ir 168 km uz dienvidaustrumiem no Atēnām, Grieķijas galvaspilsētas un 348 km no Salonikiem Grieķijā centrā. Agios Konstantinos prāmju osta ir tikai dažu metru attālumā no visām ērtības šajā pilsētā.

Agios Constantinos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses