Agathonisi uz Symi Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    4 h
    Saņemt cenu

Getting labāko cenu par jūsu Agathonisi uz Symi prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Agathonisi līdz Symi. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Agathonisi uz Symi maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Agathonisi uz Symi prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Agathonisi uz Symi ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Agathonisi

Agathonis ir klusa sala, kur cilvēki nāk atpūsties. Makšķerēšana ir liela daļa no kultūras, lai mēģina jūras veltes, ir jābūt, apmeklējiet krodziņus par tradicionālo grieķu ēdienu. Agathonisi ir arī lieliska vieta niršanai un veikt garas pastaigas.

Par Symi

Symi ir mājvieta slaveno klosteri Archangel Michael, 18.gadsimta klosteris, kas atrodas uz augšu no Panormitis maksimumu.

Symi arī rīko Symi festivāls, no jūlija līdz septembrim katru gadu. Symi festivāls piesaista vadošajiem grieķu izpildītājus mūzikas, dejas un teātra, un ir populārs ar vietējiem un tūristiem.


Symi ostas iekārtām,

Symi prāmju ostas ir ierobežots dažādas iespējas. Tomēr tās tuvums centram Symi pilsētas ļauj pasažieriem viegli piekļūt pilsētas ir ērtības.