Agathonisi uz Lipsi Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Agathonisi uz Lipsi prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Agathonisi līdz Lipsi. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Agathonisi lai Lipsi maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Agathonisi lai Lipsi prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Agathonisi lai Lipsi ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Agathonisi

Agathonis ir klusa sala, kur cilvēki nāk atpūsties. Makšķerēšana ir liela daļa no kultūras, lai mēģina jūras veltes, ir jābūt, apmeklējiet krodziņus par tradicionālo grieķu ēdienu. Agathonisi ir arī lieliska vieta niršanai un veikt garas pastaigas.

Par Lipsi

Lipsi prāmju osta atrodas uz vienas no mazākajām salām ziemeļu galā Dodekanēsas grupas Grieķijas salām. Lipsi atrodas starp Kalymnos un Samos un ir labi savienota ar citām salām, izmantojot prāmju maršrutiem.

Ir daudzi krodziņi un kafejnīcas ap ostas zonā Lipsi. Lipsi piedāvā klusu patvērumu tiem, kas vēlas izvairīties no steigas, vai darīt kādu salu lēciena ar Lipsi kā pamatu, jo tās lieliskajām prāmju satiksme uz dažādām citām Grieķijas salām.

Lipsi ir ļoti maza sala, kur jūs varat iet uz jebkur un nesen ir modernizēta, paplašinot ceļus, lai uzlabotu ostas iekārtām un uzlabojot vispārējos ērtības, lai veicinātu tūrismu uz salas.

Lipsi joprojām ir daudz šarmu mazas salas ar skaistu baltu un zilu krāsotas mājas, patīkamu smilšainās pludmales un gleznaino apkārtni. Lipsi ir daudz ūdens avoti visā vietā; Fountani un aizstājvārds Pikri Nero ir divi galvenie atsperu Lipsi kopā ar alu un Ontas un 960 metru bruģētu ceļu kokgriezumiem ap kalna savieno augšējās daļas Koimissi reģiona Lipsi uz zemāku ones. Lipsi ir arī daudz vecu baznīcām un klosteriem.