Agathonisi uz Leros Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • šķērsošana katru dienu
    1 h
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Agathonisi uz Leros prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Agathonisi līdz Leros. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Agathonisi uz Leros maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Agathonisi uz Leros prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Agathonisi uz Leros ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Agathonisi

Agathonis ir klusa sala, kur cilvēki nāk atpūsties. Makšķerēšana ir liela daļa no kultūras, lai mēģina jūras veltes, ir jābūt, apmeklējiet krodziņus par tradicionālo grieķu ēdienu. Agathonisi ir arī lieliska vieta niršanai un veikt garas pastaigas.

Par Leros

Galvenais osta Leros atrodas pilsētas Lakki. Leros bija jūras kara bāzi vāciešiem un itāļi pirms tā tika atvērts tūristiem ļoti nesen, tāpēc Leros joprojām neskartas salas ideāls atviegloti klusums brīvdienas. Jūs varat pasūtīt prāmjus Leros no citiem galamērķiem visā Dodekanēsā salām vai uz kontinentālo Grieķiju caur AFerry

Daži no vietām redzēt Leros ir bizantiešu pils Platanos, arheoloģisko un vēsturisko muzeju, neoklasicisma savrupmājas un britu kara kapi no cīņas 1943

Leros piedāvā mierīgu atmosfēru tiem, kas vēlas izvairīties no steigas un baudīt mierīgu atpūtu.

Leros raksturo pievilcīgu maz ciematu ar atšķirīgu arhitektūras stilā un 60 kilometru attālumā no gleznainā krasta ar skaistu smilšainās pludmales.

Lai Leros ir klusāka vieta tūrisma ziņā, ir daudz izvēles attiecībā uz izmitināšanas, kūrorti, krodziņi un bāri ciemos uz Leros.