Agathonisi uz Kalymnos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    1 h 50 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Agathonisi uz Kalymnos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Agathonisi līdz Kalymnos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Agathonisi uz Kalymnos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Agathonisi uz Kalymnos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Agathonisi uz Kalymnos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Agathonisi

Agathonis ir klusa sala, kur cilvēki nāk atpūsties. Makšķerēšana ir liela daļa no kultūras, lai mēģina jūras veltes, ir jābūt, apmeklējiet krodziņus par tradicionālo grieķu ēdienu. Agathonisi ir arī lieliska vieta niršanai un veikt garas pastaigas.

Par Kalymnos

Kalymnos ir Grieķijas sala Dodecanese arhipelāgā, un ir pazīstama ar savu pasaules klases sūkļu-ūdenslīdēji, un tās reljefs, kas padara to par populāru karstā vietas klinšu kāpēju . Salas galvaspilsēta ir Pothia, kas ir daudz atrakcijas un ērtības, tostarp populāro arheoloģijas un tautas muzejs un kuģniecības muzejs, kas hroniku Kalymnos 'vēsturi sūklis niršanai.

Ir daudz ko redzēt un darīt Kalymnos; pieejamās aktivitātes ietver klinšu kāpšana, vēja sērfošanu, burāšanu, niršanu un kalnu riteņbraukšanas. Sala ir arī kopā un interesanta vēsture; tā pirmo reizi tika apdzīvota 11. gadsimtā Britu Kolumbijā, un pēdas Šo seno iedzīvotāju var atrast visā salā.