Agathonisi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Agathonisi Maršruti

Agathonisi ir neliela grieķu salas ziemeļos no Dodecanese. Salas osta ir norēķini Agios Georgios (Saint George), kas ir mājvieta vietējiem un dažiem viesnīcām. Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjus Agathonisi no Kalymnos, Kos, Leros, Lipsi un Rhodes. Prāmji uz un no Agathonisi ir vada Dodekanisos Seaways.

Šeit varat atrast Agathonisi prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Agathonisi Prāmji
  • Agathonisi Prāmji
  • Agathonisi Prāmji

Prāmji uz un no Agathonisi

Dodekanisos Seaways nodrošina aviokompānija stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Par Agathonisi

Agathonis ir klusa sala, kur cilvēki nāk atpūsties. Makšķerēšana ir liela daļa no kultūras, lai mēģina jūras veltes, ir jābūt, apmeklējiet krodziņus par tradicionālo grieķu ēdienu. Agathonisi ir arī lieliska vieta niršanai un ņemot garās pastaigās.

Agathonisi ostas

Agathonisi sala ir mājvieta vienam ostas, kas atrodas ciematā Agios Georgios, nosaukts pēc Saint George. Agathonisi ir maza zvejas sala ar aptuveni 100 vietējie tur dzīvo, ir dažas viesnīcas netālu no ostas, kā arī krodziņi, kur jūs varat veikt lielāko daļu relaksējošu atmosfēru. No Agathonisi, jūs varat saņemt prāmjus uz citām Dodekanēsas salām, no kuriem visi var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Agathonisi ostu iekārtām

Ir ierobežots pakalpojumus ostā pati par Agathonis, tomēr, ņemot vērā izmēru salas visas ērtības ir viegli sasniedzams.

Nokļūšana Agathonisi

labākais veids, kā iegūt ap Agathonisi ir ar kājām. Ostas ir vienīgais veids, kā piekļūt salu, tāpēc ir grūti palaist garām.

Agathonisi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Dodekanisos Seaways

Ag.Georgios Agathonisi, 85003, Greece