Agaete Tenerifes Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Par Agaete

Agaete osta atrodas uz ziemeļrietumu pusē salas Gran Canaria, tikai ārpus galvenās pilsētas Agaete Puerto de las Nieves prāmju termināļa. Agaete ir neliela pilsēta uz ziemeļrietumu krastu Gran Canaria. Tas ir tuvāko ostas uz Tenerife, un prāmji ar Fred Olsen ņem apmēram stundu, lai sasniegtu salu. Pilsēta pati par sevi ir maza diezgan pilsēta ar pāris akmeņainiem pludmalēm.

Par Tenerifi

Tenerife ir lielākā un visvairāk notiek salas Kanāriju salās.

Saule, Vidusjūras klimats, jauki smilšainās pludmales un, protams, neticami vulkāniskā ainava padara Tenerife ir populārs galamērķis atpūtnieki. Jūs varat vienkārši saules peldēties uz smilšainām pludmalēm vai izpētīt salu.

Jūs esat nekad nav īss lietas darīt šajās neticami apkārtnē ar daudziem vietējiem bāriem, restorāniem un diskotēkās; dinamiskas kultūras un arhitektūras un dažādu ūdens sporta veidiem.

Tenerife ir populārs ar tūristiem ar kūrortiem būvētas ap apdullināšanu pludmales ideāls sauļošanās. Bet, ja jūs vēlaties, lai saņemtu prom no visa, kas un piedzīvot patiesu Kanāriju kultūru, tad apmeklēt galvaspilsētu, Santa Cruz de Tenerife ir ļoti ieteicama. Februārī gada karnevāls notiek, kas ir otrais tikai uz Rio ziņā klasiskās Fiesta garu.