Agaete Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Agaete Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Agaete ar AFerry. Prāmji uz Agaete, Gran Canaria ir pieejami no Tenerifes. Jūs varat veikt prāmi uz Agaete no Santa Cruz de Tenerife.

Agaete Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Agaete darbina ar Fred Olsen. Kad jūs meklēt prāmi uz Agaete, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Las Palmas de Gran Canaria, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Agaete prāmji ar Fred Olsen ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Agaete būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Agaete Prāmji
  • Agaete Prāmji
  • Agaete Prāmji

Par Agaete

Agaete osta atrodas uz ziemeļrietumu pusē salas Gran Canaria, tikai ārpus galvenās pilsētas Agaete Puerto de las Nieves prāmju termināļa. Agaete ir neliela pilsēta uz ziemeļrietumu krastu Gran Canaria. Tas ir tuvāko ostas uz Tenerife, un prāmji ar Fred Olsen ņem apmēram stundu, lai sasniegtu salu. Pilsēta pati par sevi ir maza diezgan pilsēta ar pāris akmeņainiem pludmalēm.

Prāmji uz un no Agaete

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē jūs sasniegsiet savu galamērķi rekordīsā laikā. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

Aegate ostu

Agaete ir neliela pilsēta, ar dažiem iespējām ostā. Tomēr ir restorāni, ko ostas, lai jūs varētu atpūsties un ēst vai dzert pirms prāmi Tenerifes. Agaete atrodas Grankanārijas ziemeļrietumu piekrastē. No šī porta jūs varat nozvejas prāmi ar Fred Olsen Express Santa Cruz de Tenerife.

Agaete ostu iekārtām

Kā tas nav ļoti liela osta, ir tikai pamata iespējas, tostarp autostāvvietu un aptumšotā gaida jomās. Jūs atradīsiet arī restorānus pilsētā Agaete, kas ir tikai īsa gājiena attālumā no ostas.

Nokļūšana Agaete ostu

Ja ceļojat ar automašīnu, tad Agaete ir viegli sasniedzama no jebkuras pilsētas uz salas. No populāri tūristu pilsētām Las Palmas un Puerto Rico, jūs varat veikt GC-1 un GC-2 visu ceļu ap salu.

Ja dodaties ar sabiedrisko transportu, tad jūs varat noķert 103 autobusu uz Las Palmas, vai 101 autobusu uz Aldea de San Nicolás. Autobusi var nozvejotas katru stundu, un paiet 50 minūtes un 1 stundu 15 minūtes.

Agaete Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Puerto de las Nieves, Agaete, 35489, Spain